Gruodžio 7 d. mokykloje vyko viena iš planuotų vykdomos sveikatos programos ,,Sveikas žmogus – sveika šeima, sveika valstybė-6“ veiklų, psichologo Vaido Arvasevičiaus paskaita  ,,Emociškai saugi, sveika aplinka šeimoje, mokykloje tarp bendraamžių ”. 

Lapkričio 23 d. mokykla laukė ne tik mokinių, bet ir jų tėvelių. Tėveliai galėjo stebėti savo vaikų ugdymąsi pamokų metu, jam padėti, pabendrauti su dalykų mokytojais.

Lapkričio 20d. pirmos klasės mokiniai dalyvavo paskaitoje apie dantukų valymą, kurią vedė visuomenės sveikatos specialistė Aušra Bernotienė.

UNESCO sprendimu Tarptautinė tolerancijos diena minima jau daugiau nei du dešimtmečius. Ja skatinama atkreipti visuomenės dėmesį į skirtingų nuomonių, skirtingų tautybių žmonių toleranciją.

2018-11-15 vyko netradicinė rusų kalbos pamoka dešimtokams "Bibliotekų lobiai". Svečiavomės savo, Lomių gyvenvietės, bibliotekoje. Bibliotekininkė Gintarė Vasiliauskienė supažindino mokinius su užsienio literatūros leidiniais. Mokiniai domėjosi rusų rašytojų kūriniais.