Mūsų mokyklos bendruomenė įsijungė į akciją ,,Darom-2018" Pasiskirstę teritorijas, kurias reikėjo sutvarkyti, kibome į darbus. Devintokai su savo auklėtoja L. Verpečinskiene ir kūno kultūros mokytoja V. Šetkuviene tvarkė mokyklos stadioną. Dešimtokai su direktoriumi S. Kasperavičiumi švarino aikštelę prie Lomių bažnyčios. 7, 8 kl. mokiniai su auklėtoja H. Šporiene ir mokytojomis - V. Kirsniene ir V. Valuntiene grėbė pernykščius lapus prie senųjų kultūros namų. 5, 6 kl. mokiniai su fizikos mokytoju M. Macijausku švarino pakelę nuo Lomių kaimo iki Devynakių kaimo. Mokyklos darbuotojai - B. Juknienė, R. Pudževelienė, E. Jokubauskas ir P. Balčytis tvarkė teritoriją apie mokyklos sporto salę. O mažieji mokyklos mokinukai  su savo mokytojomis -  L. Užkuriene, R. Tverijoniene ir V. Antanavičiene rinkdami šiukšles pasklido po Lomių kaimo gatveles. 2 ir 4 kl. mokiniai dėkoja Monikos mamai už vaišes po darbų. Nuo šiol mūsų kaimas tapo švaresnis ir gražesnis. 

Dėkojame visiems talkininkams.

Vakar antrokai ir ketvirtokai dalyvavo ketvirtoje-paskutinėje šiais mokslo metais pamokoje. Kitos plaukimo pamokos vyks sekančiais mokslo metais. 

Mūsų mokyklos priešmokyklinio ugdymo, Šakviečio kaimo priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniai, dalyvauja konkurse  „Vaikų Velykėlės" Tai konkursas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiantis šeimas. Šiemet mokiniai kiaušinį papuošė ornamentais iš vilnos.

 

Balandžio 17 d. Šilalės baseine vyko trečioji plaukimo pamoka.

Balandžio 13 d. priešmokyklinio ugdymo grupės ir 1-4 klasių mokiniai Lomių kaimo kultūros namuose žiūrėjo muzikinį spektaklį „VIENARAGĖS ISTORIJA“.