Trečia MOKAUSI PLAUKTI diena. Vėl visi laimingi ir patenkinti bei vis drąsesni vandenyje! Nuoširdžiai dėkojame pirmokų Tomo ir Svajūno tėveliams, kurie operatyviai išsprendė nuvykimo į baseiną problemą.                                                             Mokytoja Lolita.

 

Šią savaitę visose šalies bibliotekose vyksta Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės renginiai. Visoje Lietuvoje bibliotekininkai kviečia savo bičiulius, lankytojus, skaitytojus į susitikimus bei įvairius renginius ir mums visiems primena, kad „Kartu mes kuriame ateitį“.

Šiandien, balandžio 25-ąją, Lomių pagrindinės mokyklos pirmokai ir trečiokai lankėsi savo kaimo bibliotekoje. Bibliotekininkė Gintarė Pavalkytė - Vasiliauskienė pakvietė padiskutuoti, kas yra laimė? Supažindino su rašytojos Evelinos Daciūtės ir dailininkės Aušros Kiudulaitės knyga „Laimė yra lapė“. Ši knyga išrinkta gražiausia 2016 m. knyga vaikams ir jaunimui bei 2017 metų geriausia knyga vaikams. Tai nuostabi istorija apie berniuko ir lapės draugystę, apie dosnumą, apie praradimo liūdesį ir atradimo džiaugsmą, apie tai, kas svarbu kiekvienam – dideliam ir mažam. Apie laimę.

Vaikai klausėsi skaitomos pasakos, ekrane stebėjo iliustracijas ir patys piešė tai, ką įsivaizdavo. Vėliau diskutavo, kas jiems yra laimė. Atsakymai skambėjo nuoširdžiai: ŠEIMA, MAMYTĖ, TĖVAI, KAČIUKAI, ŠUNIUKAI, LIETUVA, ŽEMĖ.. LEDAI IR VISI MES, ČIA SUSIRINKĘ!

Tokią ypatingą savaitę pirmokams buvo įteikti skaitytojų pažymėjimai. Jie tapo pilnateisiais bibliotekos lankytojais ir skaitytojais! Vaikai apdovanoti ir saldžiomis dovanėlėmis.

Tad atraskime laimę mažuose, paprastuose dalykuose ir kurkime savo gražią ateitį kartu!

 

                                                                                                                                                       Mokytoja Lolita Užkurienė

 

Pamokos ir pramogos Šilalės baseine.

Pirmoji diena baseine. Šiandien startavo Lomių kaimo bendruomenės projekto „Mokausi plaukti” antroji mokinių grupė. Vaikai labai laukia plaukimo pamokų, trenerio Valdo ir smagiai leidžiamo laiko drauge! Mokytoja Lolita.