Puikūs pirmokės Onutės pasiekimai tarptautinio edukacinio konkurso OLYMPIS-2018 Pavasario sesijoje!

Dėkojame mokytojai Lolitai už mergaitės paruošimą konkursui.

Gegužės 16 d. į mokyklą buvo atvykusi ir paskaitą apie saugią vasarą skaitė Tauragės policijos komisariato specialistė R. Žvynakienė.

 

ŠIEMET VĖL VYKDOME SVEIKATOS PROGRAMĄ ,,SVEIKAS ŽMOGUS - SVEIKA ŠEIMA, SVEIKA VALSTYBĖ-6". VIENA IŠ VEIKLŲ BUVO PASKAITA APIE SVEIKĄ MAISTĄ, KURIĄ SKAITĖ SVEIKATOS PRIEŽIŪROS SPECIALISTĖ AUŠRA  BERNOTIENĖ. PO PASKAITOS VISI GAMINOME IR SKANAVOME SVEIKĄ DESERTĄ.

DĖKOJAME TĖVELIAMS UŽ VAISIUS, BE KURIŲ DESERTAI NEBŪTŲ TOKIE SKANŪS.

 

Šeimos sporto šventė ,,Aš, tėtis ir mama-sportuoja visa šeima", tai planuota veikla  iš vykdomos sveikatos programos ,,Sveikas žmogus - sveika šeima, sveika valstybė-6".  Šventę pradėjo mokyklos direktorius S. Kasperavičius. Į šventę atvyko Lomių bibliotekininkė G. Pavalkytė-Vasiliauskienė, sveikinimo žodį tarė Lomių kaimo bendruomenės pirmininkė E. Bazinienė.  Šventės pradžioje būrelių, pradinių klasių, priešmokyklinio ugdymo grupės mokiniai nuotaikingai padainavo ir pašoko. Estafetes, įvairias rungtis organizavo kūno kultūros mokytoja V. Šetkuvienė. Vaikai ne tik sportavo, bet piešė ant asfalto. Smagu buvo matyti sportuojančias linksmas mamas, laimingus vaikus. Šventės pabaigoje sugalvoję slaptus norus ir svajones, paleidome į dangų balionus. Dalyviams buvo įteikti padėkos raštai, o bendruomenės pirmininkė E. Bazinienė įteikė saldžius prizus. Visus išalkusius pamaitino šeimininkės: Onutė, Birutė ir Reda. 

Nuoširdžiai dėkojame visoms atvykusioms vaikų mamoms, visiems padėjusiems organizuoti šventę. Dėkojame už piešinius ir nuotraukas, kurios papuošė mūsų šventę. 

Paskutinė šiais mokslo metais plaukimo pamoka. Su nekantrumu laukiame rugsėjo.

Dėkojame Sandrai Valinčienei, Elenai Bazinienei už suteiktą galimybę mokytis plaukti, o mokytojoms -  Lolitai Užkurienei, Vidai Antanavičienei ir mokinių tėveliams -  už rūpestį ir priežiūrą.