Mokslo metų paskutinę dieną pirmokai ir trečiokai surengėme iškylą. Pirmokė Onutė pakvietė klasiokus į svečius, į namelį medyje! Su daina linksmai žengėme draugės namų link. Nekantraudami užkopėme į namelį ir pasijutome kaip tikri pasakų herojai! Vėliau Onutė pakvietė atsigaivinti šaltu, mamos paruoštu gėrimu ir pasivaišinti. Po to supažindino vaikus su savo net 4 naujaisiais augintiniais, leido draugams šuniukus paglostyti ir rūpestingai grąžino juos į vietą.

Padėkoję Onutei ir palinkėję vieni kitiems linksmos bei įdomios vasaros, draugiškai užbaigėme mokslo metus!

                                                                                          Mokytoja Lolita

 

Vyresniųjų klasių mokinių komanda ir palaikymo grupė dalyvavo 2018 metų mažosiose Gaurės olimpinėse žaidynėse. Dėkojame kūno kultūros mokytojai metodininkei Vidai Šetkuvienei už mokinių skatinimą dalyvauti rajono sporto renginiuose ir už laimėjimus juose. Taip pat mūsų mokyklos mokiniai ir tėveliai dalyvavo tarptautiniame spalvingame renginyje ,,The Color Run Tauragė".

Akimirkos iš renginių.

     Gegužės 22 d. antrokai ir ketvirtokai išvyko į ekskursiją. Aplankė Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejų, Bitėnų kapinaites ir Rambyno kalną.

     Atvykus į muziejų mus pasitiko muziejininkė Laima Žemgulienė ir pakvietė į Martyno Jankaus klėtelę, kur susipažinome su rašto geneze - rašto kaita nuo mazgaraščio iki gotiškojo rašto, rišome patys mazgarščius, išmokome juos skaityti ir naudoti, žąsies plunksna rašėme raides popieriuje, pagaliuku rašėme kalamu vaškinėse lentelėse, molio lentelėse rašėme savo vardą runomis.

   Daug išmokę ir padėkoję už įdomią pamoką pasukome link Bitėnų kaipaičių. Čia mus pasitiko Rambyno regioninio parko vyresnioji specialistė Giedrė Skipitienė ir pakvietė aplankyti Vydūno kapą. Darbuotoja įdomiai pasakojo apie Vydūną, jo gyvenimo būdą. Eidami link jo kapo sužinojome kodėl yra tvarkomos šios kapinaitės , kiek žymių Mažosios lietuvos veikėjų čia palaidota, pasakojo tikras istorijas apie Martyno Jankaus veiklą spaudos draudimo metais, apie knygnešius, spaustuves. Pagerbę Vydūną- uždegę žvakelę ir tyliai pastovėję prie jo kapo, grįžome į autobusą ir keliavome toliau link Rambyno kalno. Čia klausėmės įdomių padavimų apie Baltų dievus Perkūną, Patrimpą, Pikuolį, apie Rambyno kalną, apžiūrėjome palei Nemuno krantą gulinčią Laumę, kurią matė ne visi. Mat, ji yra tokia būtybė, kad pamatyti gali ne keikvienas. Tie, kurie nepastėbėjo Laumės, nutarė ant Rambyno kalno atvažiuoti kartu su tėveliais.

Iš ekskursijos grįžome pilni žinių ir įspūdžių.

                                                                                                                                              Vida Antanavičienė

 

Ketvirtokai atsisveikino su pradine mokykla miegodami savo klasėje. Draugystę jiems palaikė ir antrokai.

Buvo labai smagu ,,mokytis‘‘ naktinėje mokykloje.

     Antros klasės mokinys Juozapas Velykis dalyvavo Tarptautiniame matematikos konkurse ,,Kengūra-2018“ ,,Nykštukų‘‘ amžiaus grupėje ir pateko į geriausiųjų 10 tuką savivaldybėje, kur užėmė 7-ą vietą.

 

Sveikiname Juozapą.