Spalio 12 d. Meninės saviraiškos būrelio nariai Batakiuose susitiko su populiariu vaikų rašytoju Tomu Dirgėla. Autorius nuotaikingai pristatė savo naujausiąją knygą „Benas - sapnų siuvėjas“.

Spalio 10 diena – oficiali, Pasaulinė košės diena, kuri Malsenos iniciatyva Lietuvoje minima nuo 2014 m.

Ačiū, Mokytojau,
Kad padedi man į klasę kopti,
Laimės žiburėlį uždegi kely.
Nors nemoku žodžiais
Tau aš padėkoti,
Meilės kibirkštėlė
Neužges širdy.

Tarptautinės Mokytojų dienos išvakarėse Lomių krašto istorijos ir etnografijos muziejuje mokiniai pasveikino Mokytojus Senjorus – V. Valinčienę, E. Balčytienę,Juškienę, J. Bazinį, E. Bazinienę, L. Aukštaitienę, M. Dičmonienę.

Minint  S, Dariaus ir S.Girėno 85-ąsias skrydžio per Atlantą metines, ,,Pažinkime keliaudami“, bei ,,Technologijų“ būrelių nariai aplankė aviacijos muziejų Vytogaloje.  Prisiminėme lakūnų nueitą kelią, išklausėme vaizdingo ir turiningo muziejaus vadovės pasakojimą apie šių žmonių tikslus ir siekius, darbų reikšmę Lietuvos istorijoje, Aptardami veiklą džiaugiamės, kad tiek daug išgirstų minčių išsaugojome atmintyje. Suvokiame- tai neužmirštama.

Pramogauti, bei tvirtinti plaukimo įgūdžius , vykome į Šilalės sporto ir pramogų centrą.

Mokytoja H.Šporienė