Vasario 20 d. Gaurės pagrindinėje mokykloje vyko rajoninis lietuvių kalbos turnyras ,,Ir graži ta mūs kalba gimtoji", kurio tikslas - skatinti mokinių domėjimąsi gimtąja kalba. Mūsų mokyklą  atstovavo 2 mokinės - Monika Čepaitė ir Agnetė Kaminskytė.  Monika buvo apdovanota padėkos raštu, o Agnetė - dailyraščio rašyme užėmė III vietą.

SVEIKINAME AGNETĘ IR DĖKOJAME JOS MOKYTOJAI LOLITAI UŽ PARUOŠIMĄ KONKURSUI!

Vasario 16 d. Lomių pagrindinės mokyklos mokinių taryba vyko į  Tauragę, į Vasario 16-osios minėjimą ir šiai žymiai datai skirtą eiseną. Pilies aikštėje visi sugiedojome Vydūno giesmę.

Šiandien Lomių pagrindinės mokyklos mokiniai linksminosi Lomių kaimo bendruomenės organizuotoje Užgavėnių šventėje.

Štai taip šėlo jungtinės 1, 3 klasės mokiniai su savo mokytoja Lolita:

Nuo pirmokų ir trečiokų neatsiliko ir priešmokyklinio ugdymo grupės mokinukai ir jų mokytoja Raimonda:

Senolė žemė žydi
Vaivorykštės spalva.
Visų gražiausias žiedas -

Neužmirštuolių skliautas
Ties diemedžių kalva.
Čia žuvusius aprauda

Gražiai pragydo paukštė
Virš gojų lėkdama
Įsiklausyk - tai gieda
Gimtinė Lietuva.

Vasario 14 d. mokykloje vyko renginiai, skirti  Lietuvos atkūrimo  100-ečiui paminėti. Pradinių klasių mokiniams vyko popietė ,,Tau, Lietuva". Mokiniai piešė, klijavo, karpė. Įvairiomis veiklomis mokiniams pasirūpino jų mokytojos -  Vida, Raimonda, Lolita. Mokinių darbai eksponuojami mokyklos koridoriuje. Dėkojame pradinių klasių ir priešmokyklinio ugdymo metodinio būrelio pirmininkei Vidai už iniciatyvą, už įdomias veiklas, skirtas šiai žymiai datai paminėti.

O 5-10 klasių mokiniai rungėsi protų mūšyje ,,Ką žinau apie Lietuvą". O po protų mūšio paminėjome Valentino dieną. Dainavome  dainas apie meilę ir Lietuvą, žaidėme žaidimus.

Dėkojame istorijos mokytojai Valerijai,  geografijos mokytojai Hertai ir anglų kalbos mokytojai Irenai.

Mokykloje lankėsi režisierė G. Urmonaitė. Pradinių klasių ir priešmokyklinio ugdymo grupės mokiniai žiūrėjo spektaklį  ,,Pasaka 117"

Akimirkos iš spektaklio.