Spalio mėnesį mankštinsimės kasdien, mokykloje vyks judriosios pertraukos.

Dėkojame kūno kultūros mokytojai Vidai Šetkuvienei už pravestą mankštą.

Šiais mokslo metais mūsų priešmokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių mokiniai dalyvauja Vilniaus lopšelio - darželio ,,Rūta" organizuojamame projekte ,,Saulėto oranžinio traukinio kelionė per Lietuvą". Šiandien vaikai iš moliūgų pastatė linksmąjį namuką.

Dėkojame mokytojoms, mokiniams, jų tėveliams, močiutėms, visiems, padėjusiems per vasarą užauginti gražuolius moliūgus.

Mokėmės šokti į vandenį ir išmokome savarankiškai plaukti ant nugaros.

Šiandien mokėmės savarankiškai plaukti. Atlikome šuolius į vandenį.

Spalio 10-oji - Pasaulinė košės diena.Tą rytą pirmokai pasitiko skanaudami sveiką ir gardžią avižinę košę! Dėkojame UAB „Malsenai“ už šią gražią ir naudingą iniciatyvą, kuri Lietuvoje minima nuo 2014 m. Taip siekiama, kad vaikai norėtų sveikai maitintis, žinotų, kas naudinga jų organizmui, kasdien sąmoningai rinktųsi naudingus ir maistingus produktus bei atsisakytų nesveikų užkandžių. Mokiniai ne tik ragavo košės, bet ir susipažino su sveikos mitybos principais bei atliko smagias užduotis.

Mokytoja Lolita