Birželio 5 d. Lomių pagrindinėje mokykloje vyko paskutinė pamoka  ketvirtokams ir antrokėms. Su mokykla atsisveikino Aironas, Greta, Emilijus, Dominyka, Kristina, Eva, Augustas ir Juozapas. Šiems mokiniams įteikti pradinės mokyklos išsilavinimo pažymėjimai. O antrokės Izabelė ir Gabrielė sėkmingai keliauja į trečią klasę.

Kaip ir kasmet, artėjant pavasario šventei Velykoms, taip ir šiemet labdaros ir paramos fondas ,,Švieskime vaikus“ pakvietė dalyvauti  jau tradicija tapusiame  konkurse  ,,Vaikų Velykėlės 2020“. Tai konkursas, puoselėjantis senas, lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną, sujungiantis bendrumo dvasia šeimas.  Į šį renginį registravosi ir Lomių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai bei mišrios ikimokyklinės grupės vaikai.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (APRAŠAS - LOMIAI.doc)APRAŠAS - LOMIAI.doc 72 kB

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.101 straipsnio 1 dalimi ir Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų įstatymo 14 straipsnio 7 dalimi, Tauragės savivaldybės tarybos 2020 m. vasario 26 d. sprendimu Nr. 1-61 „Dėl sutikimo reorganizuoti Tauragės r. Lomių pagrindinę mokyklą“, pranešame apie parengtą Tauragės r. Lomių pagrindinės mokyklos ir Tauragės r. Skaudvilės gimnazijos reorganizavimo sąlygų aprašą.

Tauragės rajono Lomių pagrindinės mokyklos PAGALBOS LINIJA veikia kasdien nuo 9.00 iki 17.00 val.

 Socialinė pedagogė  Gintarė Pavalkytė – Vasiliauskienė

Tel nr. 868902686

El.paštas : Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Spec.pedagogė-logopedė  Virginija Kirsnienė

Tel nr. 865066781

El.paštas : Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti direktoriaus pareigas  Edita Lelienė

Tel nr. 861836650

El.paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tėvai ir mokiniai gali skambinti arba rašyti. Jei specialistai neatsiliepia jums būtinai bus perskambinta.

Minėdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30- metį  Lomių pagrindinės mokyklos ikimokyklinės grupės vaikai, antrokai ir ketvirtokai  dalyvavo konkurse ,,Rašau Lietuvos vardą 2020“, kurį organizuoja  ,,Versmės“ leidykla. Konkursas vyksta jau  11- tą kartą.