Mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai su direktoriumi S. Kasperavičiumi ir pavaduotoja E. Leliene vyko į Elvyravos pagrindinę mokyklą, į sporto varžybas. Ne tik sportavome, bet ir labiau pažinome Kelmės kraštą. Aplankėme Tytuvėnų apžvalgos bokštą, Akmenų rūžos pažintinį taką, išsimaudėme Tytuvėnų ežere.

Išvykos akimirkos:

su

Būrelio „Pažinkime keliaudami“ nariai pirmadienį į būrelį rinkosi neįprastu laiku- 18 val.- naktį praleisti mokykloje.

Aptarėme būrelio darbą, sukūrėme naktinės veiklos grafiką.

Mokiniai susiskirstė į komandas, sugalvojo komandos pavadinimą, prisistatė.

Vėliau keliavome į lauką, žaidėme įvairius judrius žaidimus, aptarėme vakaro orus, kūrėme laužą, valgėme vakarienę.

Grįžus į klasę atlikome kūrybines užduotis, šokome, rungtyniavome estafetėse ,patyrėme daug teigiamų emocijų .Pažiūrėję įdomų siaubo ir fantastinį filmą, vidurnaktyje, leidomės ieškoti lobio.

Skaitėme knygas , draugams pasakojome paskaitytas istorijas. Kai laikrodžio rodyklė perkopė 3val.,buvo sunkiausia,nes prasidėjo miego režimas, o įspūdžiai dar neaptarti, emocijos liejasi.....

Būrelio vadovė Herta Šporienė

Mokslo metų paskutinę dieną pirmokai ir trečiokai surengėme iškylą. Pirmokė Onutė pakvietė klasiokus į svečius, į namelį medyje! Su daina linksmai žengėme draugės namų link. Nekantraudami užkopėme į namelį ir pasijutome kaip tikri pasakų herojai! Vėliau Onutė pakvietė atsigaivinti šaltu, mamos paruoštu gėrimu ir pasivaišinti. Po to supažindino vaikus su savo net 4 naujaisiais augintiniais, leido draugams šuniukus paglostyti ir rūpestingai grąžino juos į vietą.

Padėkoję Onutei ir palinkėję vieni kitiems linksmos bei įdomios vasaros, draugiškai užbaigėme mokslo metus!

Mokytoja Lolita

5-10 klasių mokiniai vyko į mokomąją- pažintinę ekskursiją po Rygos miestą. Kelionėje aptarėme valstybės istorinius- geografinius ypatumus , ekonominius rodiklius. Aplankėme vienintelį Baltijos šalyse esantį automobilių muziejų, didžiausią zoologijos sodą, iš bokšto apžvelgėme Rygos panoramą, Vaikščiojome Rygos senamiesčio gatvėmis, grožėjomės didingais gotikos statiniais, Laisvės statula, klausėmės kalbančių latvių, ieškojome kalbos giminystės ryšių.

Tai, kas matyta ir patirta ,tikimės, ilgai išliks atmintyje.

Klasių auklėtojos: Irina, Herta ,Edita.

Vyresniųjų klasių mokinių komanda ir palaikymo grupė dalyvavo 2018 metų mažosiose Gaurės olimpinėse žaidynėse. Dėkojame kūno kultūros mokytojai metodininkei Vidai Šetkuvienei už mokinių skatinimą dalyvauti rajono sporto renginiuose ir už laimėjimus juose. Taip pat mūsų mokyklos mokiniai ir tėveliai dalyvavo tarptautiniame spalvingame renginyje ,,The Color Run Tauragė".

Akimirkos iš renginių.