Birželio 5 d. Lomių pagrindinėje mokykloje vyko paskutinė pamoka  ketvirtokams ir antrokėms. Su mokykla atsisveikino Aironas, Greta, Emilijus, Dominyka, Kristina, Eva, Augustas ir Juozapas. Šiems mokiniams įteikti pradinės mokyklos išsilavinimo pažymėjimai. O antrokės Izabelė ir Gabrielė sėkmingai keliauja į trečią klasę.

Paskutinę pamoka vedė mokytoja Vida. Ketvirtokai  karantino metu rašė laiškus mokyklai, o mokytoja juos sudėjo į vieną ir perskaitė vaikų atsiminimus, mintis apie tai, kas jiems, mokinukams, buvo  svarbiausia per tuos ketverius metus -  pirmas rugsėjo skambutis, pirmas susitikimas, susipažinimas, pirmas perskaitytas sakinys, išspręstas uždavinys, pirmoji nakvynė mokykloje. Vaikai dėkojo ir juos mokiusiems mokytojams. Viena iš pažintinių veiklų birželio mėnesį buvo ekskursija. Jie keliavo po pievas, laukus, ieškodami ir rinkdami pavasarinių gėlių žiedų, po to juos sudėjo į paprastą žodį AČIŪ. Taip atsidėkodami už suteiktas žinias, patarimus, kantrybę,  pagalbą ruošiant pamokas.  Po ketverių metų apžvalgos, ketvirtokai laikė egzaminą. Jiems buvo pateiktas labai paprastas klausimas- kokioje mokykloje mokiausi? Ne visiems pavyko iš karto atsakyti į klausimą. Teisingą atsakymą pateikė Juozapas. Pilnas mokyklos pavadinimas yra Tauragės rajono Lomių pagrindinė mokykla. Po egzamino ketvirtokams buvo įteikti pradinio  išsilavinimo pažymėjimai. O antrokės sėkmingai palydėtos į trečią klasę.

Po iškilmingos pamokos mokykliniu autobusu vykome į Taurų parką. Ten įveikėme geltoną,  žalią ir mėlyną trasas. Dar mamos suruošė vaišes - kepėme dešreles, vaišinomės saldžiais užkandžiais.

Taip paminėjome paskutinę dieną mokykloje. Dėkojame mokyklos administracijai už galimybę pasivažinėti mokykliniu autobusiuku ir aplankyti Taurų parko edukaciją. O vaikų tėveliams už pagalbą ir supratimą organizuojant šventę.

Saulėtos, smagios ir saugios vasaros!

Vida Antanavičienė