Kaip ir kasmet, artėjant pavasario šventei Velykoms, taip ir šiemet labdaros ir paramos fondas ,,Švieskime vaikus“ pakvietė dalyvauti  jau tradicija tapusiame  konkurse  ,,Vaikų Velykėlės 2020“. Tai konkursas, puoselėjantis senas, lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną, sujungiantis bendrumo dvasia šeimas.  Į šį renginį registravosi ir Lomių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai bei mišrios ikimokyklinės grupės vaikai.

Susiklosčius situacijai dėl COVID-19 pasikeitė  renginio formatas - šiemet šis konkursas yra  kitoks. Kiaušinius piešiame ir marginti juos mokomės namuose kartu su savo šeima.  Piešiame nuotoliniu būdu- kas geba piešti naudojant Paint programos įrankius, kas piešia lape. Visi mokiniai nupieštus savo darbelius siuntė mokytojoms. O mokytoja Vida Antanavičienė juos sumaketavo ir sudėjo į didelį , vieną Tauragės rajono Lomių pagrindinės mokyklos Margutį. Taip gavome Didžiojo Margučio koliažą. Šį Didįjį Margutį turime nusiųsti konkurso organizatoriams.

Balandžio 9 d. iš labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ sulaukėme Velykų Bobutės . Bobutė, pasinaudodama kurjerio Venipak siuntų pristatymo paslaugomis, atsiuntė mokiniams dovanų – 35 vienetus Kęstučio Urbos knygučių „Spinčius“. Tai labai įdomi knyga, kurioje paprasti daiktai  atgyti ir supasakėti gali  tik labai draugiškuose, meilės sklidinuose namuose.  Tai autoriaus sukurtos ir linksmos pasakaitės, kurias vakarais sekdavo savo mergaitėms.

Dėkojame fondui už malonias dovanas, kol kas jos dar guli mokytojos namuose. Ir laukiame laiko, kada galėsime perskaityti ir aptarti šias knygutes. Labai pasiilgome mokyklos.

Vida Antanavičienė