Vasario 26 dieną vyko rajoninis kaimo mokyklų pradinių klasių mokinių lietuvių kalbos turnyras „Ir graži ta mūs kalba gimtoji“. Jau 13-ąjį kartą turnyrą organizuoja Gaurės pagrindinė mokykla. Renginys skirtas tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti. Jo tikslas skatinti vaikus suvokti savo kalbos reikšmę tautos išlikime, puoselėti sakytinę ir rašytinę kalbą. Ketvirtokai rašė diktantą, o trečiokai ir antrokai rankos miklumą išbandė rašydami dailyraštį. Viktorinoje vaikai galėjo pasitikrinti, ką išmano ir žino apie gimtąją kalbą.

Mūsų mokyklai atstovavo antrokė Izabelė Juknaitė, trečiokė Ona Valinčiūtė ir ketvirtokė Eva Lauciūtė. Sveikiname mergaites!

Onutė Valinčiūtė tapo viktorinos nugalėtoja trečiokų tarpe ir pelnė III-ąją vietą dailyraščio rašyme. Džiaugiamės ir didžiuojamės!

Mokytoja Lolita Užkurienė