Saugesnio interneto diena (Safer internet day) – tai daugelyje pasaulio šalių minima iniciatyva. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Vasario 12 dieną Lomių pagrindinėje mokykloje vyko SAUGESNIO INTERNETO savaitės edukacinis užsiėmimas. Taip stengėmės atkreipti dėmesį į žalingą informaciją ir elgesį internete bei suteikti žinių, kaip elgtis susidūrus su kibernetinėmis patyčiomis.

Susitikimo metu vaikai pasakojo kiek laiko praleidžia prie interneto, kokius žaidimus žaidžia ir kt. Vėliau leidomės į praktinę užduotį „Apuoko pamokėlės“. Ši žaisminga užduotis ypač patiko vaikams. Susiskirstę į komandas, sukūrėme situacijų plakatus ir vieni kitiems pristatėme.

Nuo šiol būsime budresni, atidesni ir saugesni!

Socialinė pedagogė Gintarė ir mokytoja Lolita