Lomių mokyklos bendruomenė pirmąją advento savaitę palydėjo šiltu, jaukiu ir tradiciniu tapusiu susibūrimu „Esame vieni dėl kitų“. Nuo pat ryto vaikai, tėveliai ir mokytojos rinkosi į kūrybines dirbtuves, kur iš spalvoto smėlio kūrė kalėdinius atvirukus ir žaisliukus eglutei. Edukacinį užsiėmimą sumaniai vedė Meno terapijos ir socializacijos instituto VYTA edukatorė Rita Klevinskienė. Šis kūrybos procesas visus įtraukė ir užbūrė, kad net nepajutome, kaip prabėgo laikas.

Antroji renginio dalis buvo skirta pasidžiaugti mokinių pasiekimais bei gerais darbais ir šviesiomis mintimis pasitikti adventą. Socialinė pedagogė Gintarė Pavalkytė – Vasiliauskienė priminė šio laikotarpio prasmę ir svarbą bei pakvietė mamas drauge nupinti advento vainiką. Šventės dalyvius pasveikino Lomių parapijos kunigas S. Styra ir uždegė pirmąją žvakelę, linkėdamas gerais darbais pasitikti kiekvieną dieną. Sutarimo, gerumo ir susiklausymo visiems linkėjo Lomių kaimo bendruomenės pirmininkė E. Bazinienė. Savo kūrybos eiles skaitė J. Popendikienė.

Mokyklos direktorė Edita Lelienė dėkojo visiems už geranoriškumą, nuoširdumą ir bendradarbiavimą bei pakvietė visus vaikučius, tėvelius, svečius ir mokytojus prie arbatos puodelio pasidalinti mintimis ir rūpesčiais, nes ESAME VIENI DĖL KITŲ!

Mokytoja Lolita Užkurienė