Spalio 24 dieną mūsų mokyklos mokiniams paskaitą vedė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnė Judita Sadauskytė. Paskaitos tema – Būk saugus kelyje.

Ji pasakojo, rodė filmukus apie saugų elgesį kelyje į mokyklą ir atgal, akcentavo apie atšvaitų nešiojimo svarbą tamsiu paros metu ir daug kitų dalykų. Mokiniai sužinojo kaip saugiai pereiti gatvę per pėsčiųjų perėją ir išlipus iš autobuso, kokie gresia pavojai nesilaikant saugaus elgesio taisyklių. Jie galėjo pasitikrinti žinias atsakinėdami į pareigūnės klausimus, klausė kas juos domino apie saugų eismą.

Susitikimo pabaigoje visi gavo atminimo dovanėlių: balionų, atšvaitų, knygučių su užduotėlėmis ir spalvinimu, plakatų apie saugų kelią į mokyklą ir atgal į namus.

Dėkojame pareigūnei Juditai už įdomią ir naudingą paskaitą, dovanėles.

Mokytojos Virginija, Edita ir Vida