Tradiciškai gegužės 17 d. Lomių pagr. mokyklos sporto salėje vyko Šeimos sporto šventė. Tai sveikatos programos ,,Sveikas žmogus – sveika šeima, sveika valstybė“ viena iš planuotų veiklų.  Nors tėvelių susirinko nedaug, visiems buvo linksma drauge pašokti, pasportuoti. Šventę pradėjome dainelėmis. Mankštą sportinių šokių ritmu pravedė šokių mokytojas D. Linaburgis. Po to mokiniai dalyvavo estafetėse, žaidė kvadratą. Šventės pabaigoje draugiškai pietavome. Už skanius pietus esame dėkingi šeimininkėms – Onutei, Redai, Birutei. Aktyviausiems buvo įteikti padėkos raštai, atminimo dovanėlės. Salės sienas puošė mokinių kūrybiniai darbai.

Ačiū visiems mokiniams, mokytojams už dalyvavimą, už pagalbą organizuojant šventę. Dėkojame kūno kultūros mokytojai V. Šetkuvienei.