UNESCO sprendimu Tarptautinė tolerancijos diena minima jau daugiau nei du dešimtmečius. Ja skatinama atkreipti visuomenės dėmesį į skirtingų nuomonių, skirtingų tautybių žmonių toleranciją.

Šiais metais  lapkričio 16 dieną vykusią Tarptautinę tolerancijos dieną paminėjome su tolerancijos raktu – IŠ ŠIRDIES Į ŠIRDĮ. Kadangi, šių metų Tolerancijos dienos simbolis yra RAKTAS, visi mokyklos mokiniai piešė savo svajonių raktą.

Dailės pamokose mokiniai,  padedami mokytojų  Neringos Orentienė ir Lolitos Užkurienė piešė raktus bei kalbėjo kas yra tolerancija.  Mokytoja Raimonda Tverijonienė su priešmokyklinio ugdymo grupe turėjo pamokėlę „Atrakink širdelę“.

Su vyresnių klasių mokiniais etikos mokytoja Herta Šporienė aptarė istorinius įvykius, analizavo tolerancijos/netolerancijos temą. Kalbėjo apie tolerancijos ribas ir tai, kad toleravimas negali virsti abejingumu.

Lapkričio 16 dienos rytą socialinė pedagogė G. Vasiliauskienė pasidalino mintimis apie toleranciją ,apibendrino visos savaitės užsiėmimus, pasidžiaugė piešiniais, kurie puošė mokyklos stendą, palinkėjo tapti tolerantiškesniais, plėsti požiūrį trinant nusistovėjusius stereotipus.

Mokyklos socialinė pedagogė Gintarė Pavalkytė - Vasiliauskienė