Jūs esate tie žmonės, kurių patarimai, pastabos, pamokymai bei sąmojai išlieka mokinių atmintyje be galo ilgai. Jūsų šypseną, palinkėjimą, gerą žodį nešiojamės atmintyje kaip talismaną, kuris skatina patikėti savo jėgomis, stengtis, kurti, eiti pirmyn. Ir po daugelio metų atsiminimuose dažnas gali ištarti: ,, Aš turėjau puikų Mokytoją, kuris mane išmokė ne tik skaičiuoti ar taisyklingai rašyti, Jis išmokė mane Gyventi“. Jūs esate tie, kurių supratingumas ir nuoširdi pagalba padeda mums, mokiniams, atrasti savyje tokių kūrybinių galių, kurių net nežinojome turintys. Norime padėkoti Jums už suteiktas galimybes ne tik kurti, siekti ir mokytis, bet ir klysti, atsiprašyti, atsitiesti.

Mokytojo dienos proga mes, Lomių pagrindinės mokyklos mokinių tarybos mokiniai, norime palinkėti laimės, stiprios sveikatos Jums ir Jūsų šeimoms!

Sveikiname Mokytojus senjorus:

Virginiją Valinčienę, Eleną Bazinienę, Elę Balčytienę, Joną Bazinį, Margaritą Dičmonienę, Eugeniją Juškienę.

AČIŪ JUMS, KAD ESATE!

Mokytojo dienos proga susitikę Lomių pagrindinės mokyklos Mokytojai Senjorai širdingai dėkoja mokiniams, kad jų nepamiršta!