Lomių pagrindinės mokyklos mokiniai įsijungė į Europos sporto savaitę ir dalyvavo #BEACTIVE vaikų bėgime. Tai veikla, kuri buvo planuota sveikatos programoje „Sveikas žmogus – sveika šeima, sveika valstybė“. Į popietę su dovanomis atvyko Tauragės savivaldybės Mero patarėjas,  sportininkas ,,Geležinis žmogus“ įveikęs Kalmar (Švedija) triatlono trasą - D. Kaminskas, Seimo narės A. Norkienės padėjėja S. Triukaitė – Valinčienė. Lomių kaimo bendruomenės pirmininkė E. Bazinienė pasidžiaugė, kad Lomiuose bus atidaryta lauko treniruoklių aikštelė ir pakvietė jaunuosius sportininkus atvykti sportuoti.

Renginio pradžioje kūno kultūros mokytoja - metodininkė V. Šetkuvienė pravedė mankštą. Mokiniai rungėsi dviejuose amžiaus grupėse. Priešmokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių mokiniai bėgo 300 m., o vyresnieji – 800 m. Mažųjų grupėje pirmąją vietą laimėjo 4 kl. mokinys A. Kaminskis. Vyresniųjų grupėje pirmąją vietą užėmė dešimtokas M. Balseris. Nuo mokinių neatsiliko  vaikų mamos ir mokytojos, jos taip pat dalyvavo bėgime. Už paramą dėkojame Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių  demokratų  partijos Tauragės skyriaus  pirmininkei G. Stulginskienei, už linksmą muziką - Lomių kultūros namų darbuotojoms - L. Kiltinavičienei ir R. Petravičiūtei – Kinderienei.

Dėkojame visiems, kurie nebijo pajudėti, pabūti gryname ore, pagerinti savijautąsmile