1-3 klasių mokiniai dalyvavo kalėdinių ar naujamečių kompiuterinių atvirukų, animacijos ir darbastalio apipavidalinimo konkurse „Žiemos fantazija“ . Konkursą organizavo  VšĮ  Nataljos Kazakovos kompiuterių mokykla. Šiame konkurse mokiniai buvo skatinami  naudoti  informacines  technologijas, ugdėsi  kūrybiškumo ir meninės  saviraiškos,  siekė įvairiapusių  žinių. Naudodami kompiuterinę grafikos kūrimo programą , vaikai turėjo sukurti atviruką, animaciją ar darbastalį. Kadangi mokiniai tik pradedantys mokytis dirbti su kompiuterine ,,Paint" programa, todėl rinkosi patį lengviausią piešinį- atviruką.  Piešdami kalėdinius vaizdus, mokiniai mokėsi naudoti MS ,,Paint" programos įrankius- įvairaus storio teptukus, trintuką,  figūras, dažų spalvas.

Vida Antanavičienė