DIDŽIUOJAMĖS IR DŽIAUGIAMĖS

I-osios VIETOS

LAIMĖTOJAIS!

Gruodžio 2 dieną Lomių pagrindinės mokyklos ketvirtokai Elenutė Valinčiūtė ir Nojus Laucius iš sostinės grįžo pakylėti! Kelionių maratone „Nuo gimtinės iki plačios šalies“, kurį organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Turizmo ir etnokultūrinio ugdymo skyrius, 1-4 klasių grupėje, laimėjo I-ąją vietą.

Vaikai, padedant mokytojai, sukūrė nuotaikingą vasaros stovyklos „Svajonė – 7“ kelionių įspūdžių virtualų pristatymą „Devynios magiškos dienos“.

Maratono tikslas yra skatinti Lietuvos mokinius bei jų mokytojus įvairiai, aktyviai, įdomiai, prasmingai keliauti bei pajusti ir įamžinti pačias netikėčiausias žygių akimirkas, įspūdžius. Dalyviai kviečiami atrasti unikaliausias, nuostabiausias savo gimtinės, krašto ir visos šalies įspūdingas vietas. Maratonas skirtas Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui, kurio kredo: „Gimtinei!!! Kraštui!!! Valstybei!!! 100!!!“

Nuvykę į Vilnių, kaip dera tikriems keliautojams, aplankėme Pučkorių atodangą, vieną įspūdingiausių ir aukščiausių Lietuvoje, kurią suformavo Vilnios upė. Nepraleidome progos pasigrožėti pasipuošusiu Vilniumi ir pasivaikščioti po Eglę juosiantį pasakišką Kalėdų miestelį Katedros aikštėje. Lankėmės ir Pinigų muziejuje, kuris nustebino gausybe įdomių dalykų, interaktyvių priemonių, netikėtų prizų bei įsimintina kelione po pinigų pasaulį.

Su gera kalėdine nuotaika, garbingais laimėjimais ir dovanomis, laimingi grįžome namo!

Mokytoja Lolita