Lapkričio 21 d. Žygaičių gimnazijoje vyko kvadrato varžybos. Mūsų mokyklos ketvirtokai lydimi mokytojos Vidos Antanavičienės taip pat dalyvavo šiose  varžybose.

Mokykloje mokiniams ir Lomių kaimo bendruomenės gyventojams paskaitą skaitė sveiko gyvenimo propaguotojas E. Valskis. 

 

 

 

Kaip ir kasmet Lietuvoje vykstančią Tarptautinę tolerancijos dieną paminėjo ir Lomių pagrindinės mokyklos mokiniai. Lapkričio 16 d. vyko Tolerancijos dienai skirtas renginys ,,Visi po viena saule“.

Kadangi, šių metų Tolerancijos dienos simbolis yra ranka, vaikai jau priešmokyklinio ugdymo grupėje karpė rankytes. (mok. R.Tverijonienė) Dailės pamokose mokiniai,  padedami mokytojų V.Antanavičienės, J.Petkuvienės, L. Užkurienės, gamino koliažą, rankų, kuriomis pasaulyje daromi geri darbai karpinius. Šie kūriniai pagyvino mokyklos erdves.

Lietuvių kalbos pamokose mokytoja R. Beinakeraitienė analizavo temą,, Kas yra tolerancija?“, o mokiniams skyrė užduotį, surinkti kuo daugiau žymių žmonių posakių, kuriuos su 9 klasės mokiniaisapibendrino ir pateikė mokyklos stendo puošimui.

Su vyresnių klasių mokiniais  etikos mokytoja H. Šporienė aptarė nepakantumo, netolerancijos atvejus mokykloje, klasėje. Kalbėjo apie tolerancijos ribas ir tai, kad toleravimas negali virsti abejingumu. Šių pamokų metu pagaminti 5-10 klasių kūrybiniai darbai puošia mokyklą. Istorijos pamokų metu mokytoja V.Valuntienė  paanalizavo istorinius įvykius kaip gausu nepakantumo kitokiai nuomonei, kas išprovokuoja karus.

Jei esi tolerantiškas, tai dar nereiškia, kad tu privalai draugauti su tais, kurių nemėgsti, juos aukštinti ar garbinti. Tolerancija – tai paprasčiausiai supratimas, kad jie yra tau lygūs, kad jie – tokie patys žmonės, piliečiai, asmenybės, ir turi vienodas teises kaip ir tu. Būdami tolerantiški mes vertinkime savarankiškai, mąstykime kritiškai, samprotaukime etiškai, suvokime empatiškai.

                                                                                                                  Mokyklos socialinė pedagogė I.Ambrozevičienė

Tauragės regiono keliai“ ir „Tauragės radijas“ šiemet organizavo video klipų kūrimo konkursą „Būk saugus kelyje“. Šio edukacinio konkurso tikslas – atkreipti moksleivių dėmesį į saugaus eismo svarbą bei skatinti visus eismo dalyvius kelyje elgtis atsakingai, saugoti vieni kitus ir padeda imtis savisaugos kelyje.

Mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai taip pat dalyvavo šiame konkurse.

DĖKOJAME UŽ DALYVAVIMĄ 2 KLASĖS MOKINIAMS IR JŲ MOKYTOJAI VIDAI ANTANAVIČIENEI!

O TAIP PAT SVEIKINAME 1 KLASĖS MOKINIUS IR JŲ MOKYTOJĄ LOLITĄ UŽKURIENĘ UŽĖMUS I-ĄJĄ VIETĄ RAJONE!

 

Neseniai mūsų mokykloje lankėsi Tauragės Rotary klubo prezidentas Romualdas Stasytis ir Tauragės rajono savivaldybės Švietimo skyriaus specialistė Audronė Bartušienė. Rotary klubo prezidentas supažindino mokinius su organizuojamu pažangos skatinimo projektu.

 Pažanga nustatoma lyginant 2016/17m galutinį metinį vidurkį su 2017/18 metų galutiniu metiniu vidurkiu. Ir nesvarbu ar tavo vidurkis 6 ar 8 padaryk didžiausią pažangą ir nugalėsi. Juk tu gali?