100 metų valstybės gyvenime – tai amžius, kupinas iššūkių, pakilimų ir nuosmukių, grėsmių ir džiugesio akimirkų. Minint Lietuvos valstybės šimtmetį, Valstybės pažinimo centras pakvietė leistis į dvylikos užduočių kelionę.

Balandžio 6 d. į Lomių pagrindinę mokyklą rinkosi Lomių kaimo bendruomenės nariai, mokyklos bendruomenė paklausyti  paskaitos, kurią skaitė Lietuvoje žinoma vaistininkė Jadvyga Balvočiūtė. Buvo tikrai informatyvu, įdomu išgirsti vaistininkės patarimų apie arbatos sudėtį bei poveikį. Paskanavome  vaistine žolelių arbata. 

Kovo 29 dieną trečiokas Juozapas Velykis ir ketvirtokė Agnetė Kaminskytė dalyvavo respublikos kaimo mokyklų 3 ir 4 kl. mokinių „Matematiniame ringe“. Jų komanda surinko net 14 taškų ir užėmė trečiąją poziciją.

„Pažinkime keliaudami“ būrelio nariai mokomąją- pažintinę veiklą vykdė Tauragės mieste.   Tauragės policijos komisariate išklausėme pasakojimą apie policininko, kriminalisto darbo ypatumus, susipažinome su darbo įrankiais, apžiūrėjome ginklus. Buvo įdomu pažvelgti į savo piršto anspaudus, pėdos pėdsakus, įvertinti dirbančiųjų sunkumus.

Kovo 26 d. Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko rajoninė 5-6 klasių mokinių komandinė anglų kalbos olimpiada, kurioje mūsų mokyklą atstovavo penktos klasės mokinys Tautvydas Gečas.