Būrelio „Pažinkime keliaudami ‘nariai savaitę ruošėsi ypatingai kelionei: kaupė lauktuves gyvūnėliams .Prikaupę – išvykome, į Rūgalių km.įsikūrusius ,gyvūnų globos namus.

Š. m. gegužės 11 d. vyko pėsčiųjų sveikatingumo žygis, skirtas Vietovardžių metams paminėti, kuriame dalyvavo Lomių ir Šakviečio bendruomenių nariai.

Balandžio mėnesį pradėjome vykdyti  Tauragės rajono savivaldybės finansuojamos  sveikatos programos ,,Sveikas žmogus – sveika šeima, sveika valstybė - 7“ veiklas. Viena iš pirmųjų veiklų buvo visuomenės sveikatos priežiūros specialistės A. Bernotienės  paskaita apie sveikus dantis ir  burnos higienos svarbą priešmokyklinio ugdymo grupės, pradinių klasių mokiniams.

Balandžio 17 d. visa Lomių pagrindinės mokyklos bendruomenė dalyvavo akcijoje ,,Darom 2019“.

Pradinių klasių mokiniai švarino kaimo gatveles, o vyresnieji  - tvarkė mokyklos sporto aikštyną.  Net patys mažiausieji gamtos mylėtojai – priešmokyklinio ugdymo grupės mokinukai, rinko šiukšles aplink mokyklą.

Gerb. mokytojau,

Esate korepetitorius, laisvai samdomas mokytojas ar ketinate tokiu tapti?

Primename, kad korepetitoriai ir laisvai samdomi mokytojai turėtų įregistruoti individualią veiklą[1] arba įsigyti verslo liudijimą[2]. Tai padaryti galima paprastai, prisijungus prie Mano VMI, o jei reikia specialisto pagalbos - atvykus į bet kurį valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) aptarnavimo padalinį.

Jei  veiklą registruosite savarankiškai, Jums padės VMI parengti vedliai. Juose žingsnis po žingsnio paaiškinama kaip įsigyti verslo liudijimą ir kaip įregistruoti individualią veiklą.

Mokytojams aktualią informaciją apie individualios veiklos vykdymą galima rasti leidinyje čia.  

VMI Jūsų patogumui sukūrė ir dar vieną e. paslaugą — virtualų buhalterį i.APS. Tai nemokama supaprastintos buhalterinės apskaitos programa, kuria naudotis gali tiek vykdantys individualią veiklą pagal pažymą, tiek dirbantys su verslo liudijimais. Daugiau informacijos rasite čia.

Savarankiškai aktualią informaciją galite rasti adresu www.vmi.lt. Pasikonsultuoti su VMI specialistais Jus dominančiais mokesčių klausimais galite telefonu 1882 arba +370 5 260 5060. Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai yra įrašomi ir saugomi 5 metus.

 

[1] Švietimo veikla pagal Ekonominės veiklos rūšių klasifikatorių 2 red. ‒ 85** kodas

[2] Veiklos rūšis -103 Kvalifikacijos tobulinimo ir papildomo mokymo veikla