Vasario 16 d. Lomių pagrindinės mokyklos mokinių taryba vyko į  Tauragę, į Vasario 16-osios minėjimą ir šiai žymiai datai skirtą eiseną. Pilies aikštėje visi sugiedojome Vydūno giesmę.


Senolė žemė žydi 
Vaivorykštės spalva. 
Visų gražiausias žiedas - 
Gimtinė Lietuva. 

Neužmirštuolių skliautas 
Ties diemedžių kalva. 
Čia žuvusius aprauda 
Gimtinė Lietuva. 

Gražiai pragydo paukštė 
Virš gojų lėkdama 
Įsiklausyk - tai gieda 
Gimtinė Lietuva. 

Vasario 14 d. mokykloje vyko renginiai, skirti  Lietuvos atkūrimo  100-ečiui paminėti. Pradinių klasių mokiniams vyko popietė ,,Tau, Lietuva". Mokiniai piešė, klijavo, karpė. Įvairiomis veiklomis mokiniams pasirūpino jų mokytojos -  Vida, Raimonda, Lolita. Mokinių darbai eksponuojami mokyklos koridoriuje. Dėkojame pradinių klasių ir priešmokyklinio ugdymo metodinio būrelio pirmininkei Vidai už iniciatyvą, už įdomias veiklas, skirtas šiai žymiai datai paminėti.

O 5-10 klasių mokiniai rungėsi protų mūšyje ,,Ką žinau apie Lietuvą". O po protų mūšio paminėjome Valentino dieną. Dainavome  dainas apie meilę ir Lietuvą, žaidėme žaidimus.

Dėkojame istorijos mokytojai Valerijai,  geografijos mokytojai Hertai ir anglų kalbos mokytojai Irenai. 

 

 

 

 

 

 

Mokykloje lankėsi režisierė G. Urmonaitė. Pradinių klasių ir priešmokyklinio ugdymo grupės mokiniai žiūrėjo spektaklį  ,,Pasaka 117"

Akimirkos iš spektaklio.

Šiandien Lomių pagrindinės mokyklos mokiniai linksminosi Lomių kaimo bendruomenės organizuotoje Užgavėnių šventėje. 

Štai taip šėlo jungtinės 1, 3 klasės mokiniai su savo mokytoja Lolita:

 

Nuo pirmokų ir trečiokų neatsiliko ir priešmokyklinio ugdymo grupės mokinukai ir jų mokytoja Raimonda:

 

Pirmokė Onutė Valinčiūtė dalyvavo „Olympis 2017 - Rudens sesija“ konkurse.

Onutė dalyvavo lietuvių kalbos, matematikos ir pasaulio pažinimo konkursuose ir jai puikiai sekėsi! Pelnė lietuvių k. ir pasaulio pažinimo konkursų I laipsnio diplomus ir matematikos -  II laipsnio diplomą. Taip pat gavo dovanų tušinuką bei raidžių žaidimą.

Konkurso „Olympis“ pagrindinis tikslas – yra sudominti mokinius mokomaisiais dalykais ir skatinti mokinių mokymosi motyvaciją. Dalyvaudami konkursuose, mokiniai gali patikrinti savo žinias, pakartoti mokomųjų dalykų medžiagą. Kadangi konkursai vyksta internetu, jie laviną mokinių darbo kompiuteriu įgūdžius. Daugiau informacijos galite rasti www.olympis.lt

                                                                                                                                                                                      Mokytoja Lolita