Martyno Mažvydo progimnazijos technologijų mokytojai, šios mokyklos bibliotekos darbuotoja ir Tauragės PMMC kovo mėnesį organizuoja mokinių kūrybinių darbų konkursą- parodą ,,Knyga – tai paslaptis”.

        Šiame konkurse dalyvauja ir mūsų mokyklos pradinių klasių mokinės, mažosios rašytojos – trečiokė Monika Čiapaitė ir pirmokė Dominyka Juknaitė.

        Monika parašė knygą. Mokinė daug dėmesio skyrė pačios knygos turiniui: parašė net keturias istorijas - ,,Akmenuko ir Upeliuko istorija”, ,,Plėšiko lindynėje”, ,,Pasislėpusių drugelių pievoje”, ,,Šokių mokykloje”. Kurdama savo istorijas į pagalbą pasikvietė ir mamą, įdarbino ją redaktore. Mama buvo pirmoji jos skaitytoja. Visus pasakojimus Monika iliustravo pati- piešė, aplikavo. Po to kūrė knygos viršelį – papjė mašė dekoravimo būdu lipdė savo istorijų personažus ir suklijavo juos ant viršelio, kad būtų aišku skaitytojui apie ką ši  ,,Tarp pasakų pasaulio “ knyga. Antrieji jos knygos vertintojai buvo klasės draugai, kuriems Monika paskaitė istoriją ,,Plėšiko lindynėje”. Ši istorija yra pamokanti. Visi supratome, kad negalima pasitikėti svetimais žmonėmis..

      Kitą knygutę ,,Dominykos istorija” sukūrė Dominyka.. Mergaitė dar tik pirmokė, todėl jos istorija labai trumpa- apie pirmokę Dominyką, kuri mokosi Lomių pagrindinėje mokykloje ir jai patinka skaityti. Knygutę iliustravo pati ir pagamino ją su erdviniu paveiksliuku. ,,Dominykos istoriją” pirmoji perskaitė jos mamytė, antrieji skaitytojai taip pat buvo  klasės draugai.

     Knygas pristatėme konkursui- parodai. Paskutinę kovo savaitę tikimės aplankyti M. Mažvydo progimnazijoje atidarytą parodą ir pažiūrėti kitų vaikų sukurtas knygas.

Pradinių klasių mokytoja Vida Antanvičienė

 

  

Kaziuko mugė - tradicinis mokyklos renginys šiemet vyko Lomių kultūros namuose. Netrūko nei pirkėjų, nei pardavėjų. Renginį vedė tautiniais kostiumais pasipuošusios: suvalkietė Ramunė ir žemaitė Neringa. Džiaugiamės patirtomis akimirkomis ir kviečiame susitikti kitais metais!

 

 

Vasario 13 dieną mūsų mokyklos 3-4 klasių mokinių atstovai: Monika Čiapaitė, Elena Valinčiūtė ir Nojus Laucius dalyvavo rajoniniame lietuvių kalbos turnyre „Ir graži ta mūs kalba gimtoji“.

Turnyras skirtas skatinti mokinių domėjimąsi gimtąja kalba. Ketvirtokai rašė diktantą, trečiokai – dailyraštį, o po to bandė įveikti turnyro užduotis. Jau dešimtąjį kartą su malonumu vykstame į Eičius ir džiaugiamės puikiai Gaurės pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojų organizuotu renginiu.

Mums puikiai sekėsi! Ketvirtokė Elena Valinčiūtė diktanto rašyme užėmė III-ąją vietą, o Monika Čiapaitė tarp trečiokų tapo turnyro nugalėtoja.

Sveikiname ir didžiuojamės!

 

Mokytojos Lolita ir Vida

Užgavėnių šurmulys Lomių kultūros namų kiemelyje.

 

UŽGAVĖNIŲ LINKSMYBĖS ŠAKVIEČIO KAIMO PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖJE