Balandžio 7 d. dvi kaimo bendruomenės - Šakviečio ir Lomių bei Lomių pagrindinės mokyklos bendruomenė susiruošė į pėsčiųjų žygį, skirtą Vydūno 150-osioms gimimo metinėms paminėti. Tai pirmosios užplanuotos veiklos iš sveikatos projektų finansuojamų Tauragės savivaldybės. Žygyje dalyvavo apie 40 dalyvių. Įveikėme daugiau kaip 11 kilometrų. 

Dėkojame žygio gidui Vidui Riepšai bei visiems dalyviams.

 

 

 

                      Tradicinę geografijos savaitę pradėjome Žemės dienos minėjimu. ,,Pažinkime keliaudami“ būrelio nariai inscenizavo pasaką „Juodoji tetutė“. Priminė žemės prigimties istoriją, skaitė eilėraščius apie žemę. Puošė mokyklos sodą iš antrinių žaliavų, bei popieriaus padarytais medžiais, gėlėmis.

Vyko integruota geografijos – biologijos pamoka „ Pavasario reiškiniai“ septintai- devintai klasėms.

Etikos- geografijos integruotose pamokose visų klasių mokiniai piešė piešinius. Surengta piešinių paroda “Saugokime žemę“.

Dėkoju „Pažinkime keliaudami „būrelio nariams aktyviai dalyvavusiems savaitės renginiuose: Aistei Baužaitei, Simonai Bendikaitei , Justui Naujokui, Simui Useliui, Emilijai Kulinkevičiūtei.

                                                                                                                                                                                 Geografijos mokytoja Herta Šporienė  

                                                                                                          

 

Penktadienį, kovo 23 d., ketvirtokė Monika Čiapaitė ir trečiokas Aurytis Šereika dalyvavo rajoninėse varžybose „Matematikos ringas“. Įdomias matematikos varžybas surengė Skaudvilės gimnazijos pradinių klasių mokytojos. 20 dalyvių iš įvairių rajono mokyklų buvo suskirstyti į 4 komandas ir pakviesti įveikti įvairiausias teorines ir praktines matematines užduotis.

Komanda, kurioje varžėsi ir ketvirtokė Monika, iškovojo I-ąją vietą!

Sveikiname ir džiaugiamės!

                                                                                                                                           Mokytoja Lolita

 

 

1, 3 klasės komanda dalyvavo Valstybės pažinimo centro inicijuotoje Laisvės kelionėje. Per 12 mėnesių įveikėme 12 iššūkių, padėjusių geriau susipažinti su Lietuvos keliu į nepriklausomybę. 2017 m. Laisvės kelionėje dalyvavo daugiau nei 20 komandų iš visų Lietuvos mokyklų. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir dovanėlėmis.

                                                                                                                                                                                          Mokytoja Lolita

 

 Mūsų mokykloje veiksmo savaitė ,,Be patyčių" prasidėjo Tauragės rajono policijos komisariato specialistės J. Sadauskytės paskaita apie patyčias mokykloje tarp bendraamžių. Mokinių tarybos nariai užklijavo ant kabinetų durų mandagumo žodžius. Pirmadienis buvo žalios spalvos diena, o antradienis - raudonos. Kiekvieną šios savaitės dieną lydės vis kita spalva.

Piešinių paroda ,,Dovana draugui"