1, 3 klasės komanda dalyvavo Valstybės pažinimo centro inicijuotoje Laisvės kelionėje. Per 12 mėnesių įveikėme 12 iššūkių, padėjusių geriau susipažinti su Lietuvos keliu į nepriklausomybę. 2017 m. Laisvės kelionėje dalyvavo daugiau nei 20 komandų iš visų Lietuvos mokyklų. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir dovanėlėmis.

                                                                                                                                                                                          Mokytoja Lolita

 

 

Penktadienį, kovo 23 d., ketvirtokė Monika Čiapaitė ir trečiokas Aurytis Šereika dalyvavo rajoninėse varžybose „Matematikos ringas“. Įdomias matematikos varžybas surengė Skaudvilės gimnazijos pradinių klasių mokytojos. 20 dalyvių iš įvairių rajono mokyklų buvo suskirstyti į 4 komandas ir pakviesti įveikti įvairiausias teorines ir praktines matematines užduotis.

Komanda, kurioje varžėsi ir ketvirtokė Monika, iškovojo I-ąją vietą!

Sveikiname ir džiaugiamės!

                                                                                                                                           Mokytoja Lolita

 

Kovo 15 d. mokykloje vyko Tarptautinis matematikos konkursas ,,Kengūra". Užduotis sprendė 5 mokiniai. Jiems buvo įteikti padėkos raštai.

Dėkojame mokytojai Lolitai už konkurso organizavimą.

 Mūsų mokykloje veiksmo savaitė ,,Be patyčių" prasidėjo Tauragės rajono policijos komisariato specialistės J. Sadauskytės paskaita apie patyčias mokykloje tarp bendraamžių. Mokinių tarybos nariai užklijavo ant kabinetų durų mandagumo žodžius. Pirmadienis buvo žalios spalvos diena, o antradienis - raudonos. Kiekvieną šios savaitės dieną lydės vis kita spalva.

Piešinių paroda ,,Dovana draugui"

 

 

 

Mokykloje vyko Kaziuko mugė.  Po mugės susirinkę tėveliai skubėjo į tėvų susirinkimą, kuriame buvo aptariami mokinių II trimestro pažangumo ir lankomumo rezultatai. Tauragės policijos komisariato atstovės skaitė paskaitą apie prekybą žmonėmis. Mokyklos direktorius S. Kasperavičius įteikė padėkos raštus gerai besimokantiems mokiniams.