Šiandien mokėmės savarankiškai plaukti. Atlikome šuolius į vandenį.

Mokėmės šokti į vandenį ir išmokome savarankiškai plaukti ant nugaros.

Nuoširdžiai dėkojame Lomių kaimo bendruomenės aktyvui - pirmininkei  - E. Bazinienei, nariams -  S. Valinčienei, L. Užkurienei ir dar daugeliui gerų žmonių, kurie padovanojo ilgai lauktą ir svajotą lauko treniruoklių ir žaidimų aikštyną! Nuo šiol kūno kultūros pamokos mums, mokiniams,  bus dar įdomesnės, turiningesnės!

Ačiū! Ačiū! Ačiū!

 

 

Spalio 10-oji - Pasaulinė košės diena.Tą rytą pirmokai pasitiko skanaudami sveiką ir gardžią avižinę košę! Dėkojame UAB „Malsenai“ už šią gražią ir naudingą iniciatyvą, kuri Lietuvoje minima nuo 2014 m. Taip siekiama, kad vaikai norėtų sveikai maitintis, žinotų, kas naudinga jų organizmui, kasdien sąmoningai rinktųsi naudingus ir maistingus produktus bei atsisakytų nesveikų užkandžių. Mokiniai ne tik ragavo košės, bet ir susipažino su sveikos mitybos principais bei atliko smagias užduotis.

                                                                                                                                                     Mokytoja Lolita

Šiandien mokyklos mokytojus vedė 9, 10 klasių mokiniai. Sėkmės mokytojams palinkėjo mokinių tarybos nariai, technologijų ir muzikos būrelių mokiniai. Buvo surengta dailės būrelio ir prailgintos dienos grupės mokinių piešinių paroda koridoriuje. Pasveikinti mokytojų atėjo Lomių kultūros namų vadovė Lijana Kiltinavičienė. 

Akimirkos iš šventės: