Tris dienas stovyklavo mokyklos 5-10 klasių mokiniai. Aplankėme Trakų , Anykščių, Kelmės rajonus. Dalyvavome edukacinėse programose, pramogavome. Daug sužinojome, buvo įdomu, linksma, patyrėme daug įspūdžių. Dėkojame visiems, kurie buvo kartu ir padėjo mums pažinti Lietuvą.

Kupina įspūdžių ir gerų emocijų prabėgo Lomių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinių vaikų vasaros poilsio stovykla SVAJONĖ – 10!

Šiemet sveikatos programos ,,Sveikas žmogus – sveika šeima, sveika valstybė-7“  viena iš veiklų -  lektoriaus E. Karmazos seminaras ,,Emociškai sveika aplinka šeimoje ir mokykloje“. Tai teorinės žinios tėvams, mokytojams, kaip ugdyti vaiką emociškai sveikoje aplinkoje. Mokiniams lektorius kalbėjo kaip užaugti sveikoje aplinkoje, kokios vaikų pareigos šeimoje.

Birželio 4 dienos antrokai ir ketvirtokai laukė su nekantrumu! Tai jau tapo tradicija mokslo metus užbaigti nakvyne mokykloje. Prisigalvoję įvairiausių veiklų smagiai leidome laiką. Šventėme Tomo gimtadienį, žaidėme žaidimus, netrūko dainų ir juoko, o sulaukę 24 val. palydėjome savo svajonių žibintus į dangų!

Birželio 11 d. mokykloje buvo organizuojama Menų diena. Mokiniai naudojosi ne tik įprastomis piešimo priemonėmis, bet ir kompiuterinių programų piešimo priemonėmis, piešė pievų augalais.

Už įdomią netradicinę dieną dėkojame dailės mokytojai Jolitai Petkuvienei ir informacinių technologijų mokytojui Mindaugui Macijauskui.