Minint piliakalnių metus, būrelio „Pažinkime keliaudami “nariai aplankė Medvėgalio kraštovaizdžio istorinį draustinį. Anot geografo Č. Kudabos „Medvėgalis čia – lyg koks karalius, apžvelgiąs savo žemę“.

 Užkopę į kalną, pasidairėme po kalvotą Žemaitijos kraštovaizdį, grožėjomės išskirtinumu. Susipažinę su krašto istorija, atlikome įvairias užduotis: nurodėme pasaulio šalis, azimutus į nurodytus objektus, apibūdinome dienos orus, braižėme vietovės planą, kūrėme ketureilius.

 Nemažai padirbėję, išskubėjome į Šilalės sporto ir laisvalaikio centrą, pasinaudoję ten  teikiamais malonumais, laimingi grįžome mokyklon.

                                                                                                                                                                                                             Mokytojos Herta, Irina

 

Viktorinoje “Gimtosios kalbos spalvos” 5 - 10 klasių mokiniai gilino lietuvių kalbos kultūros žinias.

2017 – ieji – lietuvių kalbos kultūros metai. Lomių bibliotekininkė G. Pavalkytė - Vasiliauskienė ir Lomių kaimo bendruomenės pirmininkė E. Bazinienė pakvietė mūsų mokyklos mokinius į renginį, skirtą gimtosios kalbos kultūros metams.
Mokiniai atsakinėjo į klausimus, taisė kalbos kultūros klaidas. Renginio eigoje komandos ir sirgaliai žiūrėjo filmukus apie kalbos kultūrą, apie kitų tautybių žmones, siekiančius išmokti mūsų gimtosios lietuvių kalbos.
Komandų dalyviai buvo apdovanoti prizais -  užrašų knygelėmis, rašikliais.

Dėkojame renginio organizatoriams.
 

 

 

Spalio mėnesį mankštinsimės kasdien, mokykloje vyks judriosios pertraukos. 

Dėkojame kūno kultūros mokytojai Vidai Šetkuvienei už pravestą mankštą.

 

2 ir 4 klasių mokiniai dalyvavo Visuomenės sveikatos biuro ir Lomių kaimo bendruomenės ,,Lomiai" vykdomojoje programoje ,,Mokausi plaukti ir esu saugus vandenyje". Ir įgijome žinių: kaip saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens, ką daryti pradėjus skęsti, kaip padėti ir suteikti pirmąją pagalbą skęstančiam, mokėmės plaukti, sulaikyti kvėpavimą ir orientuotis po vandeniu.

Dėkojame Lomių kaimo bendruomenės pirmininkei E. Bazinienei ir programos koordinatorei S. Triukaitei - Valinčienei už galimybę išmokti plaukti.

Mokytoja V. Antanavičienė

                                                                                                                                                     

 

                                                                                                                               

 

Šiais mokslo metais mūsų priešmokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių mokiniai dalyvauja Vilniaus lopšelio - darželio ,,Rūta" organizuojamame projekte ,,Saulėto oranžinio traukinio kelionė per Lietuvą". Šiandien vaikai iš moliūgų pastatė linksmąjį namuką.

Dėkojame mokytojoms, mokiniams, jų tėveliams, močiutėms, visiems, padėjusiems per vasarą užauginti gražuolius moliūgus.