Neseniai mūsų mokykloje lankėsi Tauragės Rotary klubo prezidentas Romualdas Stasytis ir Tauragės rajono savivaldybės Švietimo skyriaus specialistė Audronė Bartušienė. Rotary klubo prezidentas supažindino mokinius su organizuojamu pažangos skatinimo projektu.

 Pažanga nustatoma lyginant 2016/17m galutinį metinį vidurkį su 2017/18 metų galutiniu metiniu vidurkiu. Ir nesvarbu ar tavo vidurkis 6 ar 8 padaryk didžiausią pažangą ir nugalėsi. Juk tu gali?

 

 

 

                            2 ir 4 klasių mokiniai dalyvavo iniciatyvoje    ,,Ačiū, Lietuva!”

                            2 ir 4 klasės mokiniai prisijungė prie vasarą startavusios gražios, pilietinės iniciatyvos  ,,Ačiū, Lietuva!“,  kuri yra koordinuojama Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiTOT).

                            Prieš rudens atostogas  lankydamiesi Lomių bibliotekoje atviroje internetinėje platformoje www.aciulietuva.lt  rašėme laišką- padėką Lietuvai. Vaikai nuoširdų ačiū tarė už tai, kad gyvename laisvoje, taikioje šalyje, kad galime eiti į mokyklą, kad mūsų šalyje gyvena geri,  darbštūs žmonės ir už kitus mums svarbius dalykus. Kai kurie mokiniai pirmą kart rašė laišką, adresą. Didelį ačiū tariame ir bibliotekininkei Gintarei už pagalbą rašant laiškus.

                             O už savo ištartą ,,ačiū“ po atostogų mainais gavome juosteles ant riešo su stilizuotu Vyčiu. Šios padėkos- laiškų sklaida pasirūpino Lomių kaimo pašto darbuotoja, kuri pristatė mums šiuos laiškus su dovanomis.

                            Buvo labai smagu gauti laiškus ir prisidėti prie judėjimo, kuris plinta ir plis tol, kol ant savo riešo juostelę su Vyčiu turės kiekvienas šalies gyventojas.

                                                                                                                                        Vida Antanavičienė

 

 

 

Spalio 25 dieną Tauragės Jovarų pagrindinėje mokykloje vyko konkurso ,,Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas, kurį organizavo Tauragės r. savivaldybės Švietimo skyrius, Pagalbos mokytojui ir mokiniui centras ir Tauragės r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras.

Konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, vertinti savo ir kitų galimą potencialą dirbti komandoje.

Ačiū mūsų mokyklos komandai už dalyvavimą bei nuoširdų bendradarbiavimą:

Agnetei Kaminskytei 3 kl.,

Karolinai Balserytei 3 kl.,

Danielei Ivanauskaitei 1 kl.,

Tomui Dragottai 1 kl.,

Svajūnui Altaravičiui 1 kl.,

sveikatos priežiūros specialistei Aušrai Bernotienei.

                                                                                                                                                         Mokytoja Lolita Užkurienė

 

Spalio 27 dieną Žygaičių gimnazijoje vyko Tauragės rajono kaimo mokyklų pradinių klasių mokinių sporto šventė „Sportuok linksmai“. Šventės tikslas - sportuojant patirti kuo daugiau teigiamų emocijų.

Siekta ugdyti mokinių bendradarbiavimo, sąžiningo elgesio gebėjimus, mokyti tolerancijos ir pagarbos varžovui, skatinti laikytis garbingos kovos ir kilnaus elgesio principų.

Puikiai sekėsi ir mūsų mokyklos komandai: Tomui Dragottai 1 kl., Aironui Bajorinui 2 kl., Agnetei Kaminskytei 3 kl. ir Aironui Kaminskiui 4 kl. Vaikai susipažino, susidraugavo su kitų mokyklų atstovais bei linksmai varžėsi įdomiose estafetėse, jėgas išbandė šokių aikštelėje bei kvadrato varžybose.

Pirmokas Tomas estafečių rungtyje pelnė šauniausiojo keliautojo titulą. Komanda apdovanota dalyvių padėka, saldumynais.

                                                                                                                                           Mokytoja Lolita Užkurienė

Vykdant sveikatos programą ,,Sveikas žmogus - sveika šeima, sveika valstybė - 5" mokiniams buvo skaitomos paskaitos sveikatos tema.

Paskaitas skaitė psichologė I. Kalvanienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė A. Bernotienė.