Spalio 16 dieną  Lomių pagrindinėje mokykloje lankėsi  Tauragės bendruomeninių šeimos   namų koordinatorė Odeta Petrikienė ir koordinacinio centro „Gilė“ direktorė Indrė Pilypė. Psichologės supažindino  pradinių klasių mokinius, bei mokytojas  su jų teikiamomis  paslaugomis , nauda, kokybe ir galimybėmis.

Spalio 10 –oji – Pasaulinė KOŠĖS DIENA. Mūsų mokyklos priešmokyklinės ugdymo grupės ir pradinių klasių mokiniai dieną pradėjo skanaudami košę. Vaikai ne tik valgė košę, bet ir klausėsi pasakų, dainavo, aptarė, kas naudinga jų organizmui, o ko geriau atsisakyti.

Spalio 2 dieną Lomių pagrindinės mokyklos priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokiniai stebėjo „Drakoniuko“ teatro spektaklį „Lašelės kelionė“. Tai nuotaikingas pasakojimas apie Lietaus Lašelę, nukritusią į žemę ir atsiradusią tarp įprastų žmonėms daiktų. Vaikus sužavėjo nuoširdi ir linksma LIETAUS LAŠELĖ, įdomi ir paslaptinga PASAKŲ KNYGA.

Spalio 4 dieną mokykloje, Mokytojų dienos proga, buvo surengta RUDENS GĖRYBIŲ PARODA! Mokinukai stebino savo išradingumu ir kūrybiškumu! Kokių eksponatų tik čia nebuvo: ir PAGRANDUKAS, ir PIRATŲ LAIVAS, ir AVINUKAI, KIRMĖLIUKAI, ŠIMTAKOJAI, BESMEGENIAI, ŽMOGELIUKAI, ĮVAIRIOS TRANSPORTO PRIEMONĖS ir kita. Vaikai piešė ir savo mokytojų portretus.