Atėjus pavasariui, taip džiugu stebėti už lango bundančią gamtą, sprogstančius medžių lapus , čiulbančius paukščius. Aplinkui darosi viskas žalia ir gyva. Tačiau augimo procesą galima stebėti ir ant palangės, savo klasėje. Tai ypač patinka vaikams. Todėl savaitę prieš pat Velykų atostogas antrokai ir ketvirtokai gamino Oliziukus- velykinius darbelius. Oliziukas - tai savotiškas augintinis, kuriuo reikia rūpintis, laistyti, prižiūrėti, kad želdinukai užaugtų.

      Kurdami Oliziukus mokiniai pasitelkė visą savo kūrybiškumą bei vaizduotę. Pirmiausia iš mokyklos kiemo parsinešėme pjuvenų, jas sušlapinome, tada šią masę kimšome į kojinę, galą užrišome ir formavome Oliziukus. Viršuje užbėrėme daigintų kviečių, dar truputį užpylėme pjuvenų, užrišome. Turėjome šiokią tokią formą- kas rutuliuką, kas į pelytę panašų , kas kitokį. Akytes, nosį vaikai formavo suimdami ir surišdami siūlu, priklijavome sagas. Tikėjomės, kad iki Velykų mūsų Oliziukai sudygs ir pasimatys jų tikrasis žavesys. Tada laistėme ir laukėme kurio pirmiau prasikals daigeliai. Po keleto dienų pasirodė želmenys, išlindo pro kojinę, stiebėsi į saulutę, kuri šildė pro klasės langą. Buvo pats įdomumas, kai želdinukai pradėjo dygti ir ryškėti, pasirodė ir želmenų šaknys. Vaikai padarė išvadą, kad pasėtas grūdas yra stiprus - išlenda net pro kojinę. Penktadienį prieš atostogas vaikai išsinešė savo augintinius namo.          

       Namuose toliau juos augina – laisto, pasipuošė Velykų stalą, modeliuoja ir formuoja šukuosenas.

                                                                                                                                                    Mokytoja Vida

 

 

Lomių kaimo bendruomenė vėl organizuoja mūsų mokyklos mokiniams plaukimo pamokas Šilalės baseine. Plaukti mokysis 1-4 klasių mokiniai. 

Dėkojame Sandrai Valinčienei ir Elenai Bazinienei už suteiktą galimybę mokytis plaukti.

Balandžio 9 d., pirmadienį, 9 val. į mokyklą po pavasario atostogų grįžusių 1-4 klasių mokinių laukė nuotaikinga ir interaktyvi Nacionalinė saugaus eismo pamoka „Kai žinai – esi saugus“. Susisiekimo ministras R. Masiulis supažindino su svarbiausiomis Kelių eismo taisyklėmis, kurių reikia laikytis pakeliui į mokyklą ar grįžtant iš jos. Saugaus eismo pamoka iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos buvo transliuojama gyvai Susisiekimo ministerijos „Facebook“ paskyroje.

 

 

Dėkojame visiems, jau skyrusiems paramą mokyklai.

Kviečiame mokinių tėvelius, mokytojus, mokyklos darbuotojus ir visus neabejingus mokyklos gerovei, 2% gyventojų pajamų mokestį skirti mokyklai. Jūsų paskirta parama bus išskaičiuota iš praeitais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į mokyklos sąskaitą.
Rekvizitai 2% paramai:
Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (kodas): 190471693
Paramos gavėjo pavadinimas: Tauragės rajono Lomių pagrindinė mokykla
Buveinės adresas: Mokyklos g. 12, Lomių k.,  Tauragės r.
Jums nutarus 2% savo pajamų mokesčio skirti mokyklai, reikia užpildyti specialų formos FR0512 prašymą. Tai galite padaryti keliais būdais:
PIRMAS BŪDAS. Atsisiųskite iš Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainės (www.vmi.lt) arba iš mūsų svetainės formą FR0512 ir atsispausdinkite ją.
Formos viršuje spausdintinėmis raidėmis įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, el. paštą ir telefoną.
Įrašykite pildymo datą, pažymėkite, kad forma yra pirminė, pažymėkite mokestinį laikotarpį ir nurodykite, kiek procentų (2 ar 1) skiriate mokyklai. Įrašykite mokyklos duomenis (žr. aukščiau). Banko duomenų pildyti nereikia.
Formos apačioje pasirašykite, įrašykite savo vardą ir pavardę.
Užpildytą prašymą nuneškite į Mokesčių inspekciją.
ANTRAS BŪDAS. Jeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti ir išsiųsti 2% formos FR0512 prašymą internetu:
Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą. Bankas Jums atidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę.
Atidarykite ir užpildykite formą FR0512, v.1. visos pildymo instrukcijos išsamiai paaiškintos. Duomenis apie mokyklą žr. aukščiau.
Deklaracijas galite užpildyti iki š. m. gegužės 1d.

PARAMOS LĖŠŲ, MOKYKLOS TARYBOS PRITARIMU, PANAUDOJIMAS

2017 METAIS:

100 Eurų skirta sveikatos programai ,,Sveikas žmogus - sveika šeima, sveika valstybė-5"

Balandžio 7 d. dvi kaimo bendruomenės - Šakviečio ir Lomių bei Lomių pagrindinės mokyklos bendruomenė susiruošė į pėsčiųjų žygį, skirtą Vydūno 150-osioms gimimo metinėms paminėti. Tai pirmosios užplanuotos veiklos iš sveikatos projektų finansuojamų Tauragės savivaldybės. Žygyje dalyvavo apie 40 dalyvių. Įveikėme daugiau kaip 11 kilometrų. 

Dėkojame žygio gidui Vidui Riepšai bei visiems dalyviams.