Šiemet Mokytojų dieną paminėjome tradiciškai. Kaip ir kiekvienais metais, mokytojus pavadavo 10 klasės mokiniai. Jiems padėjo 9 ir 8 klasės mokiniai. Po pamokų pradinių klasių mokiniai su mokinių tarybos atstovais pasveikino visus mokytojus linkėdami kantrybės, ištvermės nelengvame mokytojo kelyje.

 

Rugsėjo 30 dieną Lomių bibliotekoje svečiavosi garbus svečias, daugelio vaikų knygų autorius, Lietuvos rašytojų sąjungos narys klaipėdiškis Sigitas Poškus. Bibliotekininkė Gintarė Pavalkytė pakvietė mažuosius skaitytojus į susitikimą.

Priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis atidžiai klausėsi svečio skaitomų eilėraščių, jo pašmaikštavimų. Drauge su autoriumi skaitė jo kūrybą, kurioje daug pakartojimų, šmaikščių pajuokavimų, paslėptų mįslių. Poetas linksmai atsakinėjo į vaikų ir suaugusiųjų klausimus, juokavo. Susitikimo valanda nepastebimai prabėgo. Kai kurie jaunieji skaitytojai į susitikimą atėjo su savo turimomis S. Poškaus knygomis. Poetas mielai knygelėse paliko savo autografus.

Bibliotekoje surengta ir S. Poškos knygelių parodėlė. Vaikai dar labiau susidomėjo rašytojo kūryba ir ne vienas panoro perskaityti daugiau knygų.

 

Mokytojos Irmina, Vida, Lolita

 

 

Šiais mokslo metais mokykla dalyvauja sveikatinimo programoje ,,Sveikas žmogus- sveika šeima, sveika valstybė - 4". Rugsėjo 2 d. mokiniai dalyvavo sporto šventėje, kurioje buvo gausu įvairių varžybų, rungčių.  Nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir paguodos prizais. Šventė prasidėjo mankšta, kurią vedė kūno kultūros mokytoja V. Šetkuvienė. Pradinių klasių mokiniams estafetes organizavo kūno kultūros mokytoja L. Aukštaitienė. 

 

Mankšta prieš varžybas

 

Žaidžia pradinių klasių mokiniai

 

Šventė visiems patiko!

 

Greičiausieji pradinukai!

 

Bėgimo rungties nugalėtojai: Sandra, Samanta, Simona, Matas, Marius, Tadas

 

Krepšinio varžybų nugalėtojai: Julius, Alvinas, Lukas

 

Stipriausia tinklinio komanda: Sandra, Samanta, Simona, Matas, Marius, Tadas

 

Mūsų šauniausieji -  įvairių rungčių nugalėtojai ir jų mokytoja Vida!

 

 

 

Lietuvos žydų genocido aukų dienai atminti dalyvavome akcijoje ,,Atminties kelias''. Lankėmės prie paminklų Gryblaukio kaime, uždegėme žvakutes.

Mokslo ir žinių dienos akimirkos: