Gruodžio 21 dieną mūsų mokyklos pradinukai ir priešmokyklinės grupės vaikučiai su savo tėveliais lankėsi MIGDOLINIŲ KALĖDŲ CECHE, Tauragės pilyje. Pasipuošę mėgstamų herojų kostiumais, įsiliejome į improvizuotą migdolinių sausainių kepimo darbą. Kartu su nuotaikingais cecho darbuotojais dainavome, šokome, „kepėme“... bei padėjome Kalėdų Seneliui atgauti atmintį. Drauge linksmai pabuvome, prisiminėme, kas teikia džiaugsmo ir sukuria tikrąją šventės nuotaiką!

 

Mokytojos Raimonda, Vida ir Lolita

                     SVEIKINAME 4 KLASĖS MOKINIŲ KOMANDĄ LAIMĖJUSIĄ

I - ĄJĄ VIETĄ

RAJONINIAME VAIZDO KLIPŲ KONKURSE

,,BŪK SAUGUS KELYJE" 2016!

 DĖKOJAME MOKYTOJAI LOLITAI UŽKURIENEI UŽ  MOKYKLOS VARDO GARSINIMĄ!

 

 

Gruodžio 21 d. 5-10 klasių mokiniai kartu su auklėtojomis šventė Kalėdų eglutės šventę. Pasak auklėtojų, mokiniai sakė vienas kitam linkėjimus, gamino sveikinimus tėvams, kalbėjo apie šv. Kalėdų tradicijas. Šventę užbaigėme šokiais ir žaidimais. O Šakviečio kaimo priešmokyklinio ugdymo grupės mokinukai sulaukė Kalėdų senelio su dovanomis!

 

 

DIDŽIUOJAMĖS IR DŽIAUGIAMĖS

I-osios VIETOS

LAIMĖTOJAIS!

 

 

 

Gruodžio 2 dieną Lomių pagrindinės mokyklos ketvirtokai Elenutė Valinčiūtė ir Nojus Laucius iš sostinės grįžo pakylėti! Kelionių maratone „Nuo gimtinės iki plačios šalies“, kurį organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Turizmo ir etnokultūrinio ugdymo skyrius, 1-4 klasių grupėje, laimėjo I-ąją vietą.

Vaikai, padedant mokytojai, sukūrė nuotaikingą vasaros stovyklos „Svajonė – 7“ kelionių įspūdžių virtualų pristatymą „Devynios magiškos dienos“.

Maratono tikslas yra skatinti Lietuvos mokinius bei jų mokytojus įvairiai, aktyviai, įdomiai, prasmingai keliauti bei pajusti ir įamžinti pačias netikėčiausias žygių akimirkas, įspūdžius. Dalyviai kviečiami atrasti unikaliausias, nuostabiausias savo gimtinės, krašto ir visos šalies įspūdingas vietas. Maratonas skirtas Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečiui, kurio kredo: „Gimtinei!!! Kraštui!!! Valstybei!!! 100!!!“

Nuvykę į Vilnių, kaip dera tikriems keliautojams, aplankėme Pučkorių atodangą, vieną įspūdingiausių ir aukščiausių Lietuvoje, kurią suformavo Vilnios upė. Nepraleidome progos pasigrožėti pasipuošusiu Vilniumi ir pasivaikščioti po Eglę juosiantį pasakišką Kalėdų miestelį Katedros aikštėje. Lankėmės ir Pinigų muziejuje, kuris nustebino gausybe įdomių dalykų, interaktyvių priemonių, netikėtų prizų bei įsimintina kelione po pinigų pasaulį.

Su gera kalėdine nuotaika, garbingais laimėjimais ir dovanomis, laimingi grįžome namo!

 

Mokytoja Lolita