Pirmokai ir trečiokai vyko į B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių, kur žiūrėjo  lėlių teatro ,,Batuotas Katinas” spektaklį ,,Kadaise miške…” Bibliotekos darbuotojos pasakas inscenizuoja ir vaidina pačios. Vos atėjus į biblioteką mus pasitiko pagrindinė teatro lėlė Batuotas Katinas, kuris pasitelkęs į pagalbą kitas lėlės- miško gyvūnėlius- parodė spektaklį apie gudruolę lapę. Pamokė, kaip nereikėtų elgtis su draugais. Po spektaklio pasivaikščiojome miesto aikštėje ir pasisėmę gerų įspūdžių grįžome namo.

 

 

Priešmokyklinio ugdymo grupės ir pirmų – ketvirtų klasių mokiniai vėl dalyvauja projekte ,,Saulėto oranžinio traukinio kelionė per Lietuvą”.

Gegužės pradžioje, jau antrą kartą kai kurie mokiniai  pasėjo moliūgus. Taigi, turime patirties ir žinome, kad sodinti reikia į purią žemę- durpę.Pasėję moliūgų sėklas laistėme jas ir  skaičiavome dienas Supratome, kad moliūgui išdygti reikia septynių dienų – savaitės.  Iš trylikos pasėtų sėklų neišdygo keturios. Sėklos supuvo, nes per gausiai liejome. Teko sėti iš naujo ir vėl laukti naujų daigelių. Paskutinę mokslo metų dieną savo moliūgus mokinukai išsinešė namo- sodinti ir prižiūrėti savo darže, stebėti daigo augimą, žydėjimą, pačio moliūgo – vaisiaus – augimą, kad rudenį galėtume keliauti oranžiniu traukiniu….

Pirmokų ir trečiokų moliūgų daigeliai

Priešmokyklinukų moliūgų daigeliai

 

Gegužės 25 dieną ketvirtokai su antrokais naktį praleido mokykloje. Tai jau tradicija tapusi mokslo metų pabaigos šventė! Ketvirtokams tai ir pradinio ugdymo etapo užbaigimas. Su gimtadienių šventimu, žaidimų, įvairiausių įdomių dalykėlių veikimu, ledais, juoku, linksmų istorijų prisiminimais ir kt. Svajonėms išsipildyti naktį drauge su mamytėmis Sandra ir Jurgita paleidome dangaus žibintą.

Nuoširdžiai dėkojame visiems tėveliams už pasitikėjimą ir pagalbą pildant mūsų visų mažas svajones!

                                                                                                                                                                                                             Mokytoja Lolita

 

Gegužės 22 d. Lomių kaimo priešmokyklinės grupės mokiniai su savo mokytoja vyko į pažintinę kelionę.

Vaikai aplankė Tauragės krašto muziejų ir B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių. Pasisėmę istorinių ir literatūrinių žinių patraukė pasigrožėt upe Jūra ir išbandyt savo jėgas treniruoklių aikštėje.

 Į mokyklą mažieji  grįžo su pakilia nuotaika ir gerais įspūdžiais.

Priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja R. Tverijonienė

 

                         

                            Vykdydami sveikatos projektą ,,Sveikas žmogus – sveika šeima, sveika valstybė – 5“, gegužės 24 d. sukvietėme šeimas į Lomių pagrindinės mokyklos stadioną, į sporto šventę ,,Aš, tėtis ir mama – sportuoja visa šeima“. Šventę įspūdingai pradėjo laivu atplaukę piratai. Jie mankšta išjudino visus mokinius, mokytojus ir tėvelius. Skambėjo priešmokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių mokinių dainos. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius Saulius Kasperavičius. Trumpai apie šventės eigą supažindino kūno kultūros mokytoja Vida Šetkuvienė. Pirmiausia buvo išrinktos 3 mišrios – mokinių, mokytojų, mamų komandos. Beje, varžybose dalyvavo ir vienintelis tėvelis – Juozas Jukna! Judriosios estafetės visiems pakėlė nuotaiką. Vėliau tarp komandų vyko kvadrato varžybos. Nustebinti buvo visi, nes kvadratą reikėjo žaisti ne su įprastu kamuoliu, bet su dideliu guminiu kamuoliu. Nugalėtojais tapo visi sportavusieji! Po varžybų visi šventės dalyviai galėjo atsigaivinti skaniais šaltibarščiais su bulvėmis, kuriuos pagamino šauniosios šeimininkės: Ona Vitkienė, Edita Lelienė ir Birutė Juknienė. Kiekvienas galėjo pasigėrėti mokinių kūrybiniais darbais.

                          Šventės pabaigoje šeimoms buvo įteiktos padėkos. Dėkojame šventės rėmėjai Izabelės ir Dominykos močiutei Onai Barčienei, už bendradarbiavimą Lomių kultūros namų vadovei Ramunei Petravičiūtei-Kinderienei ir visiems dalyviams ir sirgaliams, visiems padėjusiems organizuoti šią gražią šventę.

                          Šiuo renginiu siekėme sudominti šeimas fiziniu ugdymu ir sportu bei propaguoti sveiką gyvenseną. Siekėme, kad vaikas augtų stiprus ir linksmas, o tėveliai sportuodami bendrautų su vaikais ir mokytojais. Tai suteikė ne tik daug teigiamų emocijų, bet ir galimybę pažinti save, pajusti komandinę dvasią, sporto teikiamą naudą.                               

                                                                                                                                                                                                           Neringa Orentienė