Užgavėnių šurmulys Lomių kultūros namų kiemelyje.

 

UŽGAVĖNIŲ LINKSMYBĖS ŠAKVIEČIO KAIMO PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖJE

 

 

Vasario 13 dieną mūsų mokyklos 3-4 klasių mokinių atstovai: Monika Čiapaitė, Elena Valinčiūtė ir Nojus Laucius dalyvavo rajoniniame lietuvių kalbos turnyre „Ir graži ta mūs kalba gimtoji“.

Turnyras skirtas skatinti mokinių domėjimąsi gimtąja kalba. Ketvirtokai rašė diktantą, trečiokai – dailyraštį, o po to bandė įveikti turnyro užduotis. Jau dešimtąjį kartą su malonumu vykstame į Eičius ir džiaugiamės puikiai Gaurės pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojų organizuotu renginiu.

Mums puikiai sekėsi! Ketvirtokė Elena Valinčiūtė diktanto rašyme užėmė III-ąją vietą, o Monika Čiapaitė tarp trečiokų tapo turnyro nugalėtoja.

Sveikiname ir didžiuojamės!

 

Mokytojos Lolita ir Vida

Mokyklos mokinių taryba nutarė paminėti šv. Valentino dieną ir suorganizavo žaidimų popietę. Mokinių tarybos pirmininkė A. Baužaitė trumpai priminė šios dienos istoriją. Visų klasių atstovai pristatė žaidimus, kuriuos mokiniai smagiai žaidė. Reikėjo sukurti ketureilį su duotais žodžiais, surinkti pupas su pirštinėmis, šokti su šluota. Buvo labai linksma:)

                                                                                                                                                                              Mokinių tarybos pirmininkė Aistė

Popietės akimirkos: 

 

 

Sausio 13 - osios rytą ant palangių mokykloje buvo uždegtos žvakutės žuvusiems prieš 26 metus už Lietuvos laisvę atminti. Mokinių tarybos narės trumpai priminė 1991-ųjų įvykius.