Gruodžio 17 dieną Lomių pagrindinėje mokykloje minėjome tarptautinę trumpametražių filmų dieną. Stebėjome net devynis trumpametražius filmus. Buvo pristatoma programa mažiausiems kino mylėtojams – „TRUMPOS ISTORIJOS MAŽIESIEMS“, skirta praplėsti pasaulio pažinimo ribas, atrasti spalvas ir patirti įvairias emocijas. Tai Europos kino kūrėjų trumpųjų filmų programa, tarp kurių ir lietuvių režisieriaus G. Šiaulio kurtas filmukas „Kaukai“.

Gruodžio 17 dieną 9 val.

Lomių pagrindinėje mokykloje

vyks trumpametražių filmų peržiūra.

 

Tarptautinė trumapmetražių filmų diena: TRUMPA, BET DIENA

Programa vaikams “Trumpos istorijos mažiesiems”

Renginio pavadinimas:

TRUMPA, BET DIENA: FILMŲ PROGRAMA „TRUMPOS ISTORIJOS MAŽIESIEMS“

Lapkričio 22 dieną Žygaičių gimnazijoje vyko Respublikos kaimo mokyklų pradinių klasių mokinių sporto šventė „Sportuojame linksmai“.  Mūsų mokyklai atstovavo 1-4 klasių komanda: Dovydas Šegžda, Gabrielė Kulinkevičiūtė, Danielė Ivanauskaitė ir Juozapas Velykis.

Lomių mokyklos bendruomenė pirmąją advento savaitę palydėjo šiltu, jaukiu ir tradiciniu tapusiu susibūrimu „Esame vieni dėl kitų“. Nuo pat ryto vaikai, tėveliai ir mokytojos rinkosi į kūrybines dirbtuves, kur iš spalvoto smėlio kūrė kalėdinius atvirukus ir žaisliukus eglutei. Edukacinį užsiėmimą sumaniai vedė Meno terapijos ir socializacijos instituto VYTA edukatorė Rita Klevinskienė. Šis kūrybos procesas visus įtraukė ir užbūrė, kad net nepajutome, kaip prabėgo laikas.

Lapkričio 19 dieną Lomių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai skyrė kultūrinei pažintinei veiklai. Pasirinkome ekskursiją į Klaipėdą. Pirmiausia vykome į Klaipėdos jaunimo teatro spektaklį „Nuogas karalius“, pastatytą pagal H. K. Anderseno pasaką. Tai edukacinės programos „Ryto teatras“ dalis, skirta vaikams susipažinti su teatru, kiekvieną mėnesį pamatyti vis kitą spektaklį, atskleisti ir ugdyti savo kūrybinį potencialą. Po spektaklio aktoriai mielai bendravo, fotografavosi su vaikais ir kvietė drauge sukurti „naujus karaliaus drabužius“.