Gruodžio 15 d. mūsų mokyklos sporto salėje vyko kūno kultūros pamokos, kurias pravedė sveikatingumo treneris Arūnas Vladička. Jis padalino įvairiais mankštos pratimais ir patarimais. 

 

              Gruodžio 8 d. vyko tėvų susirinkimas, kuriame mokyklos direktorius S. Kasperavičius pristatė I-ojo trimestro mokinių pažangumo ir lankomumo rezultatus, įteikė padėkos raštus geriausiai besimokantiems ir geriausiai mokyklą lankantiems mokiniams.

              Tėvelius džiugino mokinių koncertas. Juos paruošė mokytojos – L. Užkurienė, I. Kasperavičienė, V. Antanavičienė, R. Tverijonienė. Buvo parodyti  rajono video klipų konkurso ,,Būk saugus kelyje“ dalyvių - 2 klasės mokinių ir nugalėtojų - 1 klasės mokinių vaizdo klipai.

Taip pat susirinkime dalyvavo ir Lomių kaimo bendruomenės pirmininkė E. Bazinienė, kuri dėkojo  projekto ,,Mokausi plaukti ir vandenyje esu saugus“  dalyviams – 1-4 klasių mokiniams, jų mokytojoms –V. Antanavičienei ir L. Užkurienei, vairuotojui E. Jokubauskui už saugų mokinių į plaukimo pamokas vežiojimą mokykliniu autobusu, šio projekto koordinatorei S. Valinčienei.

             Direktoriaus pavaduotoja neformaliajam švietimui N. Orentienė įteikė padėkas mokytojams, kurie padėjo įgyvendinti sveikatos projektą ,,Sveikas žmogus – sveika, šeima, sveika valstybė -5“.

             Paskaitą apie vaikų ligas skaitė Tauragės ligoninės Vaikų ligų skyriaus vedėjas E. Margis. Apie savanorystę kalbėjo Tauragės Jūsų skautų savanorė koordinatorė R. Grigalienė.

             Po susirinkimo vyko  adventinė popietė ,,Esame vieni dėl kitų“. Mokinių tėvai skaitė  iš Tauragės krašto kilusių poetų eilėraščius. Dėkojame Tauragės vaikų muzikos mokyklos klarneto specialybės mokytojui S. Bernotui už nuostabią muziką, kuri praskaidrino mūsų popietę.

-

 

Gruodžio 8 d. mokykloje visų klasių mokiniams vyko kultūrinė pažintinė veikla ,,Loginis mąstymas – naujų kelių radimas“. 

 

Penktadienį  mokykloje visi mokiniai skubėjo į susitikimą su Pasaulio svarsčių kilnojimo čempionais broliais – Justu ir Juliumi Optais.  Sportininkai papasakojo savo sporto  kelią nuo pradžios iki pasaulio čempionatų turnyrų. Mokiniams čempionai palinkėjo siekti kuo aukštesnių rezultatų. Svarbiausia yra tikėti savimi, tada visi tikės tavimi!

 

Jau 7-eri metai kaip projektas„Vaikų svajonės"pildo vaikų svajones. Tai savanoriška veikla, siekiant išpildyti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones bei padrąsinti vaikus tikėti savo svajonėmis ir jų siekti.

Projekto veikla yra pagrįsta savanoriškumo principu: visi jį organizuojantys žmonės, projekto partneriai ir savivaldybių socialiniai centrai, besirūpinantys šiais vaikais, projekte dalyvauja savanoriškai bei neatlygintinai, projekto įgyvendinimui aukodami savo asmeninį laiką ir kitus išteklius.

Projektas “Vaikų svajonės” – tai tarpininkas tarp Lietuvos savivaldybių socialinių darbuotojų, kurie rūpinasi socialinės rizikos šeimose augančiais vaikais, ir geros valios žmonių, kurie nori įgyvendinti šių vaikų svajones. Projekto organizatoriai suteikia galimybę vaikų svajonėms būti išgirstoms ir pastebėtoms, o geraširdžiams ir socialiai atsakingiems žmonėms – galimybę prisidėti prie pilietiškos ir neabejingos visuomenės kūrimo, išpildant vaikų svajones.

Ačiū, kad pildote vaikų svajones ir praskaidrinate nelengvą jų kasdienybę. Geri darbai, kuriems susiburiame draugėn, yra viena prasmingiausių žmogaus veiklų :)

Taigi penktadienį mūsų mokyklos 4 klasės mokiniui Lukui Mažonų seniūnijos socialinė darbuotoja Lina Paulauskienė atvežė dovaną. Ją Lukui dovanojo  Marta Kudzmaitė. Deja, ponia Marta neparašė kokioje valstybėje gyvena, tik parašė, kad gyvena užsienyje. 

MIELA RŪTA, LUKAS DĖKOJA UŽ JŪSŲ NUOŠIRDUMĄ IR GERANORIŠKUMĄ!

 O SOCIALINEI DARBUOTOJAI LINAI LUKAS DĖKOJA UŽ RŪPESTĮ!