Mokėmės šokti į vandenį ir išmokome savarankiškai plaukti ant nugaros.

 

Spalio 10-oji - Pasaulinė košės diena.Tą rytą pirmokai pasitiko skanaudami sveiką ir gardžią avižinę košę! Dėkojame UAB „Malsenai“ už šią gražią ir naudingą iniciatyvą, kuri Lietuvoje minima nuo 2014 m. Taip siekiama, kad vaikai norėtų sveikai maitintis, žinotų, kas naudinga jų organizmui, kasdien sąmoningai rinktųsi naudingus ir maistingus produktus bei atsisakytų nesveikų užkandžių. Mokiniai ne tik ragavo košės, bet ir susipažino su sveikos mitybos principais bei atliko smagias užduotis.

                                                                                                                                                     Mokytoja Lolita

Šiandien mokyklos mokytojus vedė 9, 10 klasių mokiniai. Sėkmės mokytojams palinkėjo mokinių tarybos nariai, technologijų ir muzikos būrelių mokiniai. Buvo surengta dailės būrelio ir prailgintos dienos grupės mokinių piešinių paroda koridoriuje. Pasveikinti mokytojų atėjo Lomių kultūros namų vadovė Lijana Kiltinavičienė. 

Akimirkos iš šventės:

 

Nuoširdžiai dėkojame Lomių kaimo bendruomenės aktyvui - pirmininkei  - E. Bazinienei, nariams -  S. Valinčienei, L. Užkurienei ir dar daugeliui gerų žmonių, kurie padovanojo ilgai lauktą ir svajotą lauko treniruoklių ir žaidimų aikštyną! Nuo šiol kūno kultūros pamokos mums, mokiniams,  bus dar įdomesnės, turiningesnės!

Ačiū! Ačiū! Ačiū!

 

 

Jūs esate tie žmonės, kurių patarimai, pastabos, pamokymai bei sąmojai išlieka mokinių atmintyje be galo ilgai. Jūsų šypseną, palinkėjimą, gerą žodį nešiojamės atmintyje kaip talismaną, kuris skatina patikėti savo jėgomis, stengtis, kurti, eiti pirmyn. Ir po daugelio metų atsiminimuose dažnas gali ištarti: ,, Aš turėjau puikų Mokytoją, kuris mane išmokė ne tik skaičiuoti ar taisyklingai rašyti, Jis išmokė mane Gyventi“. Jūs esate tie, kurių supratingumas ir nuoširdi pagalba padeda mums, mokiniams, atrasti savyje tokių kūrybinių galių, kurių net nežinojome turintys. Norime padėkoti Jums už suteiktas galimybes ne tik kurti, siekti ir mokytis, bet ir klysti, atsiprašyti, atsitiesti.

Mokytojo dienos proga mes, Lomių pagrindinės mokyklos mokinių tarybos mokiniai, norime palinkėti laimės, stiprios sveikatos Jums ir Jūsų šeimoms!

 

Sveikiname Mokytojus senjorus: 

Virginiją Valinčienę, Eleną Bazinienę, Elę Balčytienę, Joną Bazinį, Margaritą Dičmonienę, Eugeniją Juškienę.

AČIŪ JUMS, KAD ESATE!

 

 Mokytojo dienos proga susitikę Lomių pagrindinės mokyklos Mokytojai Senjorai širdingai dėkoja mokiniams, kad jų nepamiršta!