Spalio 4 d. Konstitucijos egzamine dalyvavo dešimt  Lomių pagr. mokyklos 5-10 klasių mokinių.

Šią savaitę plaukimo pamokos Šilalės baseine prasidėjo 1 ir 3 jungtinės klasės mokiniams.

{lggallery}images/ekskursija17{/lggallery}

 

Rugsėjo 21-ąją paminėjome žydų genocido dieną Vykome į Gryblaukio kaime esančias kapavietes. Prisiminėme 1941 metų vasaros įvykius Lietuvoje, bei Batakių ir Skaudvilės teritorijose. Pagerbėme II-jo pasaulinio karo žydų genocido aukas tylos minute, uždegėme atminimo žvakutę.

                                                                                                                                                             Mokytoja H. Šporienė

Rugsėjo 26 dieną priešmokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių mokiniams vyko saugaus eismo pamokėlė. Pamokėlę vedė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnė Judita Sadauskytė. Dėkojame pareigūnei už mokiniams suteiktas žinias.

Rugsėjo 21 d. mokykloje vyko judumo popietė ,,Judėk ir dar norėk". Buvo organizuotas bėgimas. Mokiniai apdovanoti medaliais ir prizais. Taip pat renginyje dalyvavo ir pagrindinį prizą įsteigė G. Stulginskienė - AB ,,Šiaulių banko" direktorė.  Po bėgimo vyko sveikatos programos ,,Sveikas žmogus - sveika šeima, sveika valstybė - 6"  viena iš planuotų veiklų Šiaurietiško ėjimo teoriniai ir praktiniai užsiėmimai. Juos vedė instruktorės - Tauragės visuomenės sveikatos biuro direktorė D. Genienė ir vyr specialistė J. Marozienė. Šiuose užsiėmimuose dalyvavo ne tik mokyklos bendruomenė, bet ir Lomių kaimo bendruomenės moterys. 

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie šios šventės: mokiniams, mokytojams, mokyklos darbuotojams, kūno kultūros mokytojai metodininkei V. Šetkuvienei, AB ,,Šiaulių bankas" Tauragės skyriaus direktorei G. Stulginskienei, Šiaurietiško ėjimo instruktorėms - D. Genienei, J. Marozienei, Lomių kaimo bendruomenės moterims ir pirmininkei E. Bazinienei.

Judėkime ir būsime visi sveiki!