Vis dar mokomės plaukti... Mums labai patinka plaukimo pamokos!

Rugsėjo 19 d. 1, 3 klasių mokiniai vėl važiavo į Šilalės baseiną. Ten vyko trečioji plaukimo pamoka.

 

Šiandien įvyko pirmoji plaukimo pamoka. Įspūdžių labai daugsmile

Mūsų mokyklos pradinukams Šilalės baseine vyko antroji plaukimo pamoka. 

 

Pradinių klasių mokiniai – projekto dalyviai – su mokytojomis bei kaimo bendruomenės narėmis paskelbė startą sveikatos projektui „Mokausi plaukti ir būti saugus vandenyje“.

Įžanginį žodį tarė kaimo bendruomenės pirmininkė Elena Bazinienė. Ji pasveikino mokinukus ir palinkėjo saugumo, atidumo, drausmės vandenyje. Tauragės r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro gydytoja Ieva Paulauskienė supažindino vaikus su saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis. Mokiniai žiūrėjo projekto temą atitinkantį filmuką. Apibendrindama pateiktas žinias, viešnia atliko testą, kurio metu vaikai gana aktyviai atsakinėjo į klausimus. Lektorė praktiškai pamokė, kaip neišsigąsti atsitikus nelaimei vandenyje, kaip daryti dirbtinį kvėpavimą. Nuo rugsėjo 12 dienos  pradinių klasių mokiniai  su savo mokytojomis Lolita Užkuriene ir Vida Antanavičiene bei keletu mamyčių mokyklos autobusu vyks į Šilalės sporto mokyklos baseiną mokytis plaukti. Projektas baigsis spalio mėnesį. Išlaidas, susijusias su teorine ir praktine dalimi, finansuos Tauragės rajono savivaldybė. Kaimo bendruomenė įsipareigojo apmokėti kelionių šlaidas.

Projekto „Mokausi plaukti ir būti saugus vandenyje“ autorė ir koordinatorė – kaimo bendruomenės narė Sandra Triukaitė- Valinčienė.

 

                                                                                                                                  Nuotraukos Sandros Triukaitės - Valinčienės