Vyresniųjų klasių mokinių komanda ir palaikymo grupė dalyvavo 2018 metų mažosiose Gaurės olimpinėse žaidynėse. Dėkojame kūno kultūros mokytojai metodininkei Vidai Šetkuvienei už mokinių skatinimą dalyvauti rajono sporto renginiuose ir už laimėjimus juose. Taip pat mūsų mokyklos mokiniai ir tėveliai dalyvavo tarptautiniame spalvingame renginyje ,,The Color Run Tauragė".

Akimirkos iš renginių.

Ketvirtokai atsisveikino su pradine mokykla miegodami savo klasėje. Draugystę jiems palaikė ir antrokai.

Buvo labai smagu ,,mokytis‘‘ naktinėje mokykloje.

     Antros klasės mokinys Juozapas Velykis dalyvavo Tarptautiniame matematikos konkurse ,,Kengūra-2018“ ,,Nykštukų‘‘ amžiaus grupėje ir pateko į geriausiųjų 10 tuką savivaldybėje, kur užėmė 7-ą vietą.

 

Sveikiname Juozapą.

     Gegužės 22 d. antrokai ir ketvirtokai išvyko į ekskursiją. Aplankė Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejų, Bitėnų kapinaites ir Rambyno kalną.

     Atvykus į muziejų mus pasitiko muziejininkė Laima Žemgulienė ir pakvietė į Martyno Jankaus klėtelę, kur susipažinome su rašto geneze - rašto kaita nuo mazgaraščio iki gotiškojo rašto, rišome patys mazgarščius, išmokome juos skaityti ir naudoti, žąsies plunksna rašėme raides popieriuje, pagaliuku rašėme kalamu vaškinėse lentelėse, molio lentelėse rašėme savo vardą runomis.

   Daug išmokę ir padėkoję už įdomią pamoką pasukome link Bitėnų kaipaičių. Čia mus pasitiko Rambyno regioninio parko vyresnioji specialistė Giedrė Skipitienė ir pakvietė aplankyti Vydūno kapą. Darbuotoja įdomiai pasakojo apie Vydūną, jo gyvenimo būdą. Eidami link jo kapo sužinojome kodėl yra tvarkomos šios kapinaitės , kiek žymių Mažosios lietuvos veikėjų čia palaidota, pasakojo tikras istorijas apie Martyno Jankaus veiklą spaudos draudimo metais, apie knygnešius, spaustuves. Pagerbę Vydūną- uždegę žvakelę ir tyliai pastovėję prie jo kapo, grįžome į autobusą ir keliavome toliau link Rambyno kalno. Čia klausėmės įdomių padavimų apie Baltų dievus Perkūną, Patrimpą, Pikuolį, apie Rambyno kalną, apžiūrėjome palei Nemuno krantą gulinčią Laumę, kurią matė ne visi. Mat, ji yra tokia būtybė, kad pamatyti gali ne keikvienas. Tie, kurie nepastėbėjo Laumės, nutarė ant Rambyno kalno atvažiuoti kartu su tėveliais.

Iš ekskursijos grįžome pilni žinių ir įspūdžių.

                                                                                                                                              Vida Antanavičienė

 

 

                      Gegužės 29 dieną pirmokai su trečiokais naktį praleido mokykloje. Jau tapo tradicija taip pažymėti mokslo metų pabaigą. Trečiokams tai jau trečias kartas, o pirmokėliams – nauja, netikėta ir įdomu! Kol sulaukėme nakties, nuveikėme daug įdomių dalykėlių. Šventėme Tomo gimtadienį, piešėme su kreidelėmis, išmokome naujų žaidimų, dalinomės prisiminimais, pasakojomės linksmas istorijas, darėme „fejerverkus“, smaguriavome ledus ir kt. Svajonėms išsipildyti naktį drauge su mamytėmis Sandra ir Toma paleidome dangaus žibintus. Su pasakomis ir nukeliavome į sapnų pasaulį.

Ryte žvalūs pakartojome labiausiai patikusias veiklas, nuėjome prie Lomių tvenkinio, žiūrėjome animacinį filmuką, spalvinome ir vaišinomės. Visiems buvo įteiktos Nakties pažymos, patvirtinančios sėkmingą bendradarbiavimą, draugystę bei atsakingumą vieniems už kitus.

Nuoširdžiai dėkojame visiems tėveliams už pasitikėjimą ir pagalbą pildant mūsų mažas svajones!

                                                                                                                                                            Mokytoja Lolita Užkurienė