2, 4 klasių mokiniai rugsėjo 28 d. pradėjo plaukimo pamokas Šilalės baseine. Pirmąją pamoką įspūdžių tikrai daugsmile

Lomių pagrindinės mokyklos mokiniai įsijungė į Europos sporto savaitę ir dalyvavo #BEACTIVE vaikų bėgime. Tai veikla, kuri buvo planuota sveikatos programoje „Sveikas žmogus – sveika šeima, sveika valstybė“. Į popietę su dovanomis atvyko Tauragės savivaldybės Mero patarėjas,  sportininkas ,,Geležinis žmogus“ įveikęs Kalmar (Švedija) triatlono trasą - D. Kaminskas, Seimo narės A. Norkienės padėjėja S. Triukaitė – Valinčienė. Lomių kaimo bendruomenės pirmininkė E. Bazinienė pasidžiaugė, kad Lomiuose bus atidaryta lauko treniruoklių aikštelė ir pakvietė jaunuosius sportininkus atvykti sportuoti.

Renginio pradžioje kūno kultūros mokytoja - metodininkė V. Šetkuvienė pravedė mankštą. Mokiniai rungėsi dviejuose amžiaus grupėse. Priešmokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių mokiniai bėgo 300 m., o vyresnieji – 800 m. Mažųjų grupėje pirmąją vietą laimėjo 4 kl. mokinys A. Kaminskis. Vyresniųjų grupėje pirmąją vietą užėmė dešimtokas M. Balseris. Nuo mokinių neatsiliko  vaikų mamos ir mokytojos, jos taip pat dalyvavo bėgime. Už paramą dėkojame Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių  demokratų  partijos Tauragės skyriaus  pirmininkei G. Stulginskienei, už linksmą muziką - Lomių kultūros namų darbuotojoms - L. Kiltinavičienei ir R. Petravičiūtei – Kinderienei.

Dėkojame visiems, kurie nebijo pajudėti, pabūti gryname ore, pagerinti savijautąsmile

 

Šiemet vėl prisijungėme prie pilietinės  iniciatyvos „Atminties kelias“. Rugsėjo 23 d. Lomių pagrindinės mokyklos 5- 9 klasių mokiniams vyko integruota istorijos-dailės pamoka, skirta Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dienai paminėti. Važiavome aplankyti žydų genocido aukų kapavietę, esančią Batakių seniūnijoje, Gryblaukio kaimo miške. Istorijos mokytoja V. Valuntienė papasakojo apie to meto istorijos įvykius, o mokiniai išdėliojo menorą iš spalvotų akmenukų, kuriuos jie nuspalvino su dailės mokytoja J. Petkuviene.  Prie paminklo uždegėme žvakutes, žuvusiuosius pagerbėme tylos minute.

                                                                                                                                                     Istorijos mokytoja V. Valuntienė

 

                                                                                                                                                  

Praėjusį savaitgalį mūsų mokyklos mokytojai lankėsi Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre. Pasivaikščioję po senamiestį, vakare žiūrėjome 2 dalių  L. Camoletti komediją ,,Prancūziškos skyrybos".

 

Ši pamoka jau paskutinė 1, 3 klasių mokiniams. Jiems įteikti pažymėjimai. Mokiniai įgijo žinias kaip saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens, kaip suteikti pirmąją pagalbą skęstančiajam. 

Su nekantrumu pamokų laukia mokytojos Vidos Antanavičienės 2 ir 4 klasės mokinukai. Jie pradės plaukimo mokslus nuo rugsėjo 28 dienos. Linkime jiems sėkmės:)