Lomių mokyklos pradinukai sausio 18 dieną lankėsi Tauragės kabelinėje televizijoje ir Tauragės kultūros rūmuose.

TVK bendrovės direktorius V. Liorančas ir žurnalistė Rūta mokiniams papasakojo apie darbą televizijoje. Po to vaikai kūrė laidas - drąsiausieji buvo žurnalistais, kiti dalyvavo žurnalistų vedamose laidose. Vedėja Rūta apie Lomius ir orą kalbino Aurytį, Agnetę ir Eigintę. Samanta pati išbandė laidos vedėjos kėdę ir kalbino savo pašnekovus Moniką, Tautvydą ir Aironą tema ,,Mano augintinis“. Laukiame sumontuotų laidų!

Taip pat lankėmės ir Tauragės kultūros rūmuose. Stebėjome režisierės Ingos Norkutės – Žvinienės spektaklį ,,Melagių pilis“ pagal autorės Vytautės Žilinskaitės kūrinį. Tai žaismingas ir spalvingas „Naisių vasaros teatro“ pasakojimas apie tai, kaip vieną dieną per melus berniukas Dinas pakliūva į didelę bėdą – keistuolio vežėjo įtikintas sėda į jo karietą ir nuvažiuoja tiesiai... į Melagių pilį. Ten Dinas patiria, kaip nesaldu pačiam būti apgaudinėjamam ir kaip sunku ištrūkti iš melo pinklių. Vaikai įsitikino, kad melo kojos trumpos ir su melu netoli nuvažiuosi.

Buvo labai smagu. Patyrėme daug įspūdžių, gavome aktorių autografus.

                                                                                                                                        Mokytojos Vida ir Lolita

 

 

 

Kaip ir kiekvienais metais, mūsų mokyklos bendruomenė prisidėjo prie iniciatyvos ,,Atmintis gyva, nes liudija". Paminėjo Sausio 13-osios įvykius. 8 val. ryto koridoriuje ant palangių mirgsėjo žvakučių liepsnelės. Istorijos mokytoja H. Šporienė trumpai apžvelgė to meto kraupius įvykius.  6 klasės mokinės papasakojo apie kiekvieną žuvusįjį, tylos minute pagerbėme jų atminimą.

 

 

 Mūsų mokyklos 1-4 klasių mokinių komanda dalyvavo šalies mokinių ir mokytojų kelionių maratone ,,Lietuva - piliakalnių šalis" ir laimėjo 1-4 klasių grupėje

I-ąją vietą.

Sveikiname mokinių komandą ir dėkojame jų mokytojai Lolitai Užkurienei!!!

 

 

 

Greit prabėgo gražiausios metų šventės  - Kalėdos. Atėjus Trims Karaliams, reikia nupuošti eglutes. Mūsų mokyklos mažieji mokinukai Kalėdų eglutės neišmetė, o padedant mokyklos darbuotojui dėdei Petrui, pasodino ją po mokyklos langais. 

Vazoninės eglutės yra puiki auklėjamoji priemonė vaikams, pamokanti, kaip galima eglute džiaugtis jos nesunaikinant, kaip tausoti gamtą.  

 

Penktadienį visi mūsų mokyklos pradinukai iš Tauragės rajono savivaldybės gavo šviesą atspindinčias liemenes. Nuo pirmadienio mokiniai jas vilkės ateidami ir išeidami iš mokyklos. Prieš pamokas prie mokyklos budės mokinių tėvai, kad mokiniai saugiai pereitų gatvę.