Vasario 11 dieną mokykloje vyko susitikimas su psichologu, šeimos santykių ir pozityviosios tėvystės mokovu, kognityvinės ir elgesio terapijos praktiku, Vaidu Arvasevičiumi. Mokiniams per žaidimus ir įvairias užduotis buvo atskleistos pagarbaus bendravimo, tarpusavio santykių, pasitikėjimo bei atsakomybės ypatumai.

Lietuvos vaikai mokyklose jau ne vienerius metus gali nemokamai mėgautis lietuviškais vaisiais ir daržovėmis, kurie juos pasiekia pagal Europos Sąjungos finansuojamą paramą „VAISIŲ IR DARŽOVIŲ BEI PIENO IR PIENO PRODUKTŲ VARTOJIMO SKATINIMO VAIKŲ UGDYMO ĮSTAIGOSE PROGRAMA“.

Saugesnio interneto diena (Safer internet day) – tai daugelyje pasaulio šalių minima iniciatyva. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Sausio 23 dieną pirmokai ir trečiokai lankėsi Lomių krašto istorijos ir etnografijos muziejuje. Turėjome tikslą savo akimis pamatyti tuos daiktus, apie ką mokėmės, skaitėme vadovėliuose ir aptarėme. Trečiokai norėjo išvysti mūsų krašto liaudies menininkės sukurtus sodus. Didelį susidomėjimą sukėlė įvairūs dirbiniai iš šiaudų, todėl vaikai panoro išmokti verti sodus patys. Pirmokai tyrinėjo tikrus avies kailio kailinius, verpimo ratelį ir kitus namų apyvokos daiktus. Nutarėme vėl ateiti į muziejų ir, išsirinkus patikusį eksponatą, jį nupiešti ir kuo daugiau apie jį sužinoti.