Rugsėjo 21-ąją paminėjome žydų genocido dieną Vykome į Gryblaukio kaime esančias kapavietes. Prisiminėme 1941 metų vasaros įvykius Lietuvoje, bei Batakių ir Skaudvilės teritorijose. Pagerbėme II-jo pasaulinio karo žydų genocido aukas tylos minute, uždegėme atminimo žvakutę.

                                                                                                                                                             Mokytoja H. Šporienė

Rugsėjo 21 d. mokykloje vyko judumo popietė ,,Judėk ir dar norėk". Buvo organizuotas bėgimas. Mokiniai apdovanoti medaliais ir prizais. Taip pat renginyje dalyvavo ir pagrindinį prizą įsteigė G. Stulginskienė - AB ,,Šiaulių banko" direktorė.  Po bėgimo vyko sveikatos programos ,,Sveikas žmogus - sveika šeima, sveika valstybė - 6"  viena iš planuotų veiklų Šiaurietiško ėjimo teoriniai ir praktiniai užsiėmimai. Juos vedė instruktorės - Tauragės visuomenės sveikatos biuro direktorė D. Genienė ir vyr specialistė J. Marozienė. Šiuose užsiėmimuose dalyvavo ne tik mokyklos bendruomenė, bet ir Lomių kaimo bendruomenės moterys. 

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie šios šventės: mokiniams, mokytojams, mokyklos darbuotojams, kūno kultūros mokytojai metodininkei V. Šetkuvienei, AB ,,Šiaulių bankas" Tauragės skyriaus direktorei G. Stulginskienei, Šiaurietiško ėjimo instruktorėms - D. Genienei, J. Marozienei, Lomių kaimo bendruomenės moterims ir pirmininkei E. Bazinienei.

Judėkime ir būsime visi sveiki!

 

Tauragės r. Lomių pagrindinei mokyklai nuo 2018 m. rugsėjo 14 d. reikalingas(-a) rusų kalbos mokytojas(-a).  Neterminuota darbo sutartis, 6 kontaktinės valandos/sav.

Reikalavimai:

Aukštasis išsilavinimas, rusų kalbos mokytojo(-os) kvalifikacija.

Darbo patirtis, kūrybiškumas.

Iniciatyva ir gebėjimas bendradarbiauti rengiant projektus.

Gebėjimas taikyti aktyvaus bei atviro mokymosi metodus pamokose.

Geri komunikaciniai įgūdžiai, gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas.

Gebėjimas organizuoti netradicines veiklas.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti:

Prašymas leisti dalyvauti atrankoje.

Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija.

Išsilavinimą patvirtinančių dokumentų kopijos.

Gyvenimo aprašymas.

Dokumentai turi būti pateikiami iki 2018 m. rugsėjo 28 d. registruotu laišku arba siunčiant el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.,  arba direktoriui darbo dienomis nuo 7.30 iki 16.00 val.

Pretendentai, geriausiai atitinkantys atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir pakviesti pokalbiui nurodytu el. paštu ar telefonu. 

Kontaktinė informacija: +370 446 43516

Rugsėjo 20 d. mokykloje vyko evakuacijos pratybos. Jas organizavo mokytoja V. Valuntienė.

Startavo tęstinis Lomių kaimo bendruomenės inicijuotas „Mokausi plaukti ir būti saugus vandenyje” projektas. Treneris Valdas pasidžiaugė vaikais, kad nepamiršo, ko išmoko! Visi drauge atsakingai tęsiame pradėtą darbą.

Mokytoja Lolita